reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Ładnie się uśmiecham o kciuki i dobre myśli. Błony pęknięte,wody odchodzą, rozwarcie na 3
Trzymam kciuki :)

jestem i mówię jak było! w piątek od 20 regularne skurcze, książkowo, kolejno co 10-8-5 minut. pojechaliśmy na IP o 23, zrobili KTG, rozwarcie na 3 cm, przyjęli mnie do sali agrestowej (; no i się rozkręciło, drabinki, wanna, rozwarcie doszło do 8 cm i nic. próbowaliśmy naturalnej stymulacji, potem podali oksytocynę, a rozwarcie nadal 8 cm. w końcu położna stwierdziła, że próbujemy przeć, no to parłam i myślałam, że umrę, bo jak się potem okazało główka niewstawiona w kanał /: szybka decyzja o cc i o 11.55 Olaf był na świecie. okazało się, że wody już zaczynały się robić zielonkawe, więc w samą porę. 10 punktów, 3770, 55 cm i masa czarnych kłaków :D

oczywiście ja po cc leżąca przez 8 godz., z cewnikiem, po tym czasie cewnik wyjęli, mnie kazali pochodzić i już śmigałam. dziś rano kleik na śniadanie, teraz normalny obiad, jutro zdejmują opatrunek (szwy w 7 dobie), a jak wszystko będzie ok, to jutro idziemy do domu :)

niestety mam problemy z laktacją ):
Laktacja się unormuje na pewno! Tylko musisz odciągać i stymulować. Fajnie, że już może jutro będziecie w domu.
 
reklama
Olga ja po pierwszej cc pokarm dostałam po 3 dniach a wcześniej malutkie ilości siary tylko. Po drugiej cc pokarm pojawił sie wcześniej. Musisz po prostu małego czesto przystawiać i bedzie dobrze:)
 
Thriade ty ostatnio chyba pisałaś że masz dłonie napuchniete? A masz też takie uczucie jakby dłonie i stopy drętwialy?
Ja mam takie dziwne uczucie. Ciężko jest pięść zrobić i wogule takie dziwne...
 
Patka ja mam na jutro termin i jak najbardziej to do mnie nie dociera :-D poród i maleństwo wydaje mi się jakaś abstrakcja ;-)

Avalka powodzenia trzymam &&& :-)
Wiecie co wypila bym takie zimniutkie piwko z soczkiem ;-)
Nie daleko nas dziś jakiś festyn i ma być Bajm no ale już nie będę ryzykować chyba już za późno na wycieczki.....
 
Patka ja mam na jutro termin i jak najbardziej to do mnie nie dociera :-D poród i maleństwo wydaje mi się jakaś abstrakcja ;-)

Avalka powodzenia trzymam &&& :-)
Wiecie co wypila bym takie zimniutkie piwko z soczkiem ;-)
Nie daleko nas dziś jakiś festyn i ma być Bajm no ale już nie będę ryzykować chyba już za późno na wycieczki.....

E tam Madzia, jeśli czujesz się na siłach to czemu nie, nikt nie karze Ci skakać pod sceną przecież ;)
Ja dzisiaj nie szykowalam obiadu bo chciałam żebyśmy wyszli do jakieś restauracji, ale niestety co jakiś czas łapie mnie ból krzyża i zaczynam mieć co raz mniej sił. I teraz ani obiadu w domu a ni wyjscia.. a to co są się saczylo z rana juz się uspokoiło, troszkę leci ale malutko z pół godziny temu zmieniłam majtki i jeszcze jest w miarę sucho, i bądź tu człowieku mądry :/ co to się dzieje, ale stwierdziliśmy z T ze czekamy chyba do wieczora i najwyżej w tedy pojedziemy na IP sprawdzić czy coś jest na rzeczy czy nie
 
Ja jestem w 2 dobie po cc i chyba karmic nie bede nigdy. Plakac mi sie chce jak musze malej dac to badziewie w butli i mam dosc. Poza siarą piersi suche i puste :/ mam laktator elektryczny ale to guzik daje
 
Thriade ty ostatnio chyba pisałaś że masz dłonie napuchniete? A masz też takie uczucie jakby dłonie i stopy drętwialy?
Ja mam takie dziwne uczucie. Ciężko jest pięść zrobić i wogule takie dziwne...

Mam to samo dalej. Rano ciężko pięść zacisnąć. A dziś to w ogóle miałam tak, że zacisnęłam pięść, i jak prostowalam potem palce to środkowy palec został zgiety. No jakbym władzy nad nim nie miała. Zablokował się. Dopiero jak go ruszyłam drugą ręką to puściło.

A któraś pisała o wodach płodowych - mnie położna mówiła, że pod koniec ciąży jest ich mniej bo się wchłaniają częściowo.
 
Ostatnia edycja:
ja pierwsza doba po cc i ledwo co tam leci, mały się nie najada i dostał trochę mm, a ja mam go przystawiać tak często, jak się da.
staram się go trzymać przy sobie, ale oni nie pozwalają się na łóżku kłaść z dzieckiem, a ja już wymiękam... dałam mu smoka teraz, żeby chociaż chwilę pospać, bo od 3 dni spałam w sumie może z 5 godz. i po prostu oczy mi się zamykają na siedząco, boję się, że mi mały z poduchy do karmienia po prostu zleci ): a nie chcę, żeby go znowu dokarmiali mm, a na laktator czekam dopiero.
 
reklama
Ja jestem w 2 dobie po cc i chyba karmic nie bede nigdy. Plakac mi sie chce jak musze malej dac to badziewie w butli i mam dosc. Poza siarą piersi suche i puste :/ mam laktator elektryczny ale to guzik daje

Poczekaj jeszcze. Ja po pierwszej cc pokarmu dostałam dopiero po 3 dobach. Tak wiec nie stresuj sie niepotrzebnie tylko przystawiaj mała do piersi, dawaj mm a mleko sie pojawi. Głowa do góry:)
 
Do góry