reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Mi się bardzo duże sutki zrobiły po karmieniu pierwszego synka i drugi miał problemy na początku, teraz pewnie będzie podobnie, ale damy radę:)
 
yyy, ok, nie wdaję się w głupie dyskusje, zwłaszcza jak ktoś zamiast argumentów rzuca dziwne hasła i podśmiewa się pod nosem (;

Jakich argumentow? Homoseksualisci są narazeni na kontakt z felaliami, 75 % z nich uprawia seks fekalny. To logiczne ze są narazeni na rozne choroby. Jesli masz jakies badania ktore jasno mówią że oni nie są narazeni bardziej niz normalni ludzie to z chęcią sięz nimi zapoznam.
 
Moja malutka leży główka w dol i pleckami na lewą stronę,tym samym wypycha mi nóżki z prawej strony...czasem to aż boli ale mamy zabawę bo kiedy ja zaczynam masować jej ta stopkę to wypycha mocniej jakby chciała żeby mamusia ja glaskala ale kiedy dotyka ja tatuś to od razu ucieka a po paru sekundach wraca i tak w kółko ;-) to niesamowite jest :-D
Sorka ze Się tak zachwycam ale wciąż mnie to zadziwia że jeszcze jej nie widziałam a już tak bardzo ją kocham
 
Ewczis zdrowka, zdrowka i jeszcze raz zdrowka dla Ciebie i maleństwa. Do Ciebie to sie faktycznie wszystko przyczepia w tej ciazy... Informuj na bierzaco co i jak. A ten szpital ma dobre opinie? Nie wolałabyś do Olsztyna do wojewódzkiego?
 
spokojna luzik ja pytałam o toxo a ta dyskusja o homo i źródłach informacji nie potrzebna i bez sensu.................

michasia a moja właśnie ucieka jak głaskam i w innym miejscu się wypina tak konkretnie nie umiem powiedzieć czy to nóżka czy plecki ale rzeczywiście czasem jak się tam kręci to potrafi zaboleć mimo zmęczenia końcówką ciąży to uczucie jak się w brzuszku ten maluszek rusza bezcenne :-)
 
reklama
Jakich argumentow? Homoseksualisci są narazeni na kontakt z felaliami, 75 % z nich uprawia seks fekalny. To logiczne ze są narazeni na rozne choroby. Jesli masz jakies badania ktore jasno mówią że oni nie są narazeni bardziej niz normalni ludzie to z chęcią sięz nimi zapoznam.

chyba masz na myśli seks analny, bo seks fekalny to jest coś zupełnie innego. i skąd masz te dane? bo liczbami to każdy sobie może rzucać. według statystyk ok. 40% ludzi uprawia seks analny (badanie z 2002 roku, National Survey of Family Growth, wykonane w Stanach Zjednoczonych). Światowa Organizacja zdrowia podkreśla jedynie, że największe szanse na zarażenie się HIV mają osoby posiadające wielu partnerów, bez względu na orientację. CDC wyszczególnia też, że największy odsetek zachorowań jest wśród mężczyzn.

ewidentnie jesteś osobą uprzedzoną do homoseksualistów, także nie widzę sensu kontynuowania tej dyskusji, bo nie zamierzam wdawać się w jakieś światopoglądowe przepychanki.
 
Do góry