reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Moja póki co ma tylko katarek,nic wiecej jej nie dolega na szczescie.
Co do nocy to karmie ja nadal piersia, przewaznie o 2 godz a potem koło 5-6. Wieczorem dostaje kaszke a itak domaga sie w nocy cyca. Myslałam ze jak bedzie miała smoczka to oduczy sie juz cycac w nocy,a tu nic. Kreci sie i wierci i musze cyca dac:) a wy dalej karmicie w nocy?
 
reklama
Asia -to super, że lepiej! moze odpoczniesz trochę.
Anula - karmię w nocy wielokrotnie, już mam dosć tego...
u nas nadal katar, poza tym ok.
a, Dziewczyny, pisałam na fb, ale tam małe zainteresowanie - oddam za darmo nowy smoczek lovi 6-18miesięcy. Szkoda mi wyrzucić, Wojtek już nie korzysta.
 
Ostatnia edycja:
Aneczka czytałam fb, ale niestety moja też póki co bezsmoczkowa, ma dwa, i używach ich tylko czasem jako gryzaki:p
Ta nocka zdecydowanie lepsza, jak się ciesze. Zaczynam małą przyzwyczajać do spania w łóżeczku. Łóżko zaczyna być zdecydowanie za małe dla nas dwóch
 
Asia to powodzenia w nauce
Ehh a ja bym chciala swoja nauczyc zasypiac bez cycka ale nie wiem jak sie zabrac za to, chyba najpierw lepiej oduczyc ja tego zasypiania przy cycku w dzien ale jak jak ona je i zaraz spi :/

aneczka moja bezsmoczkowa od poczatku wiec mi tez sie nie przyda ;)

Anula no ja tez w nocy karmie i roznie u nas, zdarzy sie ze ze 2 razy a zdarzy sie ze i 4.... tez mam dosc, dlatego z jednej strony chce oduczyc zasypiania przy nim bo moze wtedy nawet jak sie przebudzi to bedzie jej latwiej samej zasnac... nie chce mi sie wierzyc ze jest az tak glodna skoro czasem spi dluzej bez jedzenia, poza tym tez dostaje kaszke po 19. i cycka po kapaniu o 20.
 
asiatipl moja śpi w łóżeczku,lecz nad ranem biore ja do siebie i śpimy do 7-8 godziny:)
aneczka moja ma smoczka tylko z ta główką spłaszczoną ale koło roku mam zamiar ją oduczać.Jak nie masz co z nim zrobić to chętnie przyjme:)
aga może im sie pic chce? bo dzieci jak skończą ponoć pół roku to juz nie potrzebują w nocy jeść..
 
Nie wiem, a może to kwestia właśnie zasypiania, zobaczymy, od dziś podjelam nauke samodzielnego zasypiania Małej w lozeczku...przezylismy, jutro dzień 2....
 
Hej :)
Małgosia zjadała już całe obiadki 190 ml, a wczoraj i dziś zasnęła po kilku łyżeczkach, więc nie zjadła nawet 1/4, a za mlekiem też nie płakała, dostała kolejny posiłek o normalnej porze i nie sygnalizowała, że chce więcej. Nie wiem, co się stało... Ma chyba alergię na truskawki albo na rybę, które jadła wcześniej, krostka pod okiem zeszła, ale policzki czerwone jak malowane, zachowuje się jednak zupełnie normalnie, więc nie sądzę, żeby to wpływało na apetyt.
Jutro tez nie wiem, jak będzie, bo mamy 2 wizyty i w sumie od ok. 10 do 15 będziemy poza domem, będzie zmęczona i pewnie też łyżeczką nic nie zje...
Ona też jest bezsmoczkowa, piewszy raz smoczek dostała w czerwcu chyba albo w lipcu i była zafascynowana, ale dawałam jej tylko na kilka minut dziennie, a potem się odzwyczaiła i już ze 2-3 m-ce w ogóle nie chce.

Zdrówka dziewczyny dla maluszków Waszych :*
 
Milia, wazne ze nie płakała ze głodna, moja potrafila obiadku nie chcieć bo ryk, ale potem już trzeba bylo zamiast tego dac cycka
A 190 ml to ona chyba nigdy nie zje ;) z trudem daje jej pół tego sloiczka i i tak zostawia

Jest tu ktoś jeszcze na tym forum ?? Hop hop ;)
Doli jestes ? Na fb nam zginelas to chociaż tu daj znak zycia
 
Hej.
Moj tez antysmoczkowy. I sama mam dwa nowe;).
Moj niestety tez obiadek to max pol sloiczka czy to kupny czy to moj. Kasze tez niewiele.
Zamyka buzie na 4 spusty i nie ma szans nic wcisnac a za 5 min ryk o cycka. Dawalam juz i na glodnego i z godzine po jedzeniu i zawsze podobnie.
 
reklama
Hej!
Witam się po ciężkim okresie - mąż miał dodatkową pracę przez szefa zleconą i pracował w domu w tygodniu do północy + cały weekend, Starsza w weekend bez nurofenu 38,8, a Wojtek marudził przeokropnie. Ale przetrwaliśmy. Ada lepiej, ale jest w domu, Wojtek się trochę uspokoił, mąż skończył, co miał zrobić, więc jakoś do rzeczywistości wracamy.
Anula - to podaj na priv swój adres, to Ci wyślę.
Buźka!
 
Do góry