reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Aga moja córcia wcina obiadki az miło wiec za dużo nie doradzę...Je chętnie słoiczki z Gerbera oraz Bobovity. Niedługo bede sama juz jej gotowac,mam nadzieje ze tez nie bedzie grymasić.
Milia80 bardzo chetnie pomoge jak bede miała okazje:)
 
reklama
aga właśnie mój też się budzi z płaczem czy to dzień czy noc
cholerne zęby do 18stki będą mu szły...
trzeba zobaczyć na tabele skoków rozwojowych
 
Hej!
Witam się z chorym Wojtusiem - początki zapalenia krtani, tragedii nie ma, ale kaszle, bidulek:-(ja też gil do pasa. ogólnie zachowuje się ok, ale apetytu nie ma, obiadu 3 dni nie zjadł, dzisiaj to rekordowo mało zjadł.
Aga - pewnie, że spróbuj w kawałkach, mój papek nie bardzo. kawałki w bólach, ale idą. no, oprócz ostatnich dni, ale to mamy wyraźny powód.
dobrych nocek, Dziewczyny!
 
Anula no mojej z gerbera jakos ida chyba najpredzej juz...

Doli haha :D no wez, to zanim wszystkie wyjda to juz te pierwsze wypadna :D
Hmm patrzylam te skoki i tak w okolicach 33-37 tydz przypada... czyzby to u mnie za sprawa tego te ciezkie noce.
 
Hej :)

Witam po troche intensywnym weekendzie :)

U nas tez ostatnio kiepskie noce byly pomimo zebow na wierzchu :( ale dzis tfu tfu noc byla super :) obydwa baki w swoich wyrach pozostaly cala noc :) i pospali do 6 - jednym ciagiem :) ale za to ciekawy dzien sie szykuje bo starszak z powodu awari samochodu w domu a mlodszy z gilem po pas :(

Doli - wiem :) szycie mega relaksujaco dziala :) wiec jak mam chwile to dzialam :) ja bardziej poszlam w szycie ubran :) juz troszke portasow dla chlopcow powstalo :) a obecnie obszywam rodzine i znajomych w czapy i kominy :)


Asiatipl- tez w pewnym momencie rozwazalam zakup kasku , ale z dnia na dzien jest lepiej i po kilku upadkach bardziej sie pilnuje :)

Aga - my mamy gorne jedynki :) i niestety znacznie gorzej to przechodzil niz przy dolnych :( i powiem szczrze niestety bez wpomagania nurofenem sie nie obeszlo :(


Aneczka - zdrowka dla Wojtusia :)
 
Hej u nas znowu masakra-czyżby nowy -ząb/zęby miały wyjść:-\ Mała ma mega katar i kiedy już zaczynała lepiej spać, zaś choróbsko katar i kaszel :'( , jeśli teraz po chorobie wyjdzie ząb będę 100% pewna, że katar jest od zębów, bo jak narazie to jestem załamana to już trzeci raz choroba w ciągu niecałych 2 m-cy, i o ile tamte wydawało się, że mała od starszej załapała to teraz starsza zdrowa, a mała nie. Jedyne co mnie pociesza to brak gorączki i mam nadzieje, że tak zostanie, choć ja chy a padne z braku snu.:-[
 
Hej!
Widzę, że choroby nie tylko u nas. Kifsi, Asiatipl - zdrówka i trzymajcie się!
U nas lepiej, ale nadal trochę kaszle, szczególnie rano, bo gila ma i mu spływa, a że odpluc nie umie, to tak się z tym buja. ja też znacznie lepiej, więc jest ok:-)
Buźka!
 
aneczka pilnuj go..nam krtań zeszła na oskrzela a za 1.5 dnia było zapalenie płuc..;/ a wszystko od kataru..

aga no skok by tu pasował idealnie :/ no nic przemęczymy sie:p

kifsi pochwal sie :-)

asia zdrówka!

u nas poki co OK..starszak miał wirusa , myślałam,że to niestrawność ale okazało się że to krótka jelitówka..

no nic oby dalej bez chorób
 
Doli, dzięki. Wydaje mi się, że jest ok. Wczoraj byliśmy na kontroli ( w sumie 3 wizyta podczas tej choroby) i nie zeszło nizej, dziś prawie nie kaszle, ale ma gila, takiego w środku, na zewnątrz nie wychodzi. katarkiem działam, ryk przy tym straszny, ale wiem, ze porządnie odciagnięte.
Dobrze, że Hubi o d starszego nie załapał.
 
reklama
Do góry