reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
dziewczyny wspolczuje wam... chyba na ten etap przypada wlasnie jakis skok, u mojej chyba jakos to przeszlo niezauwazalnie,a teraz to jest tylko duzy postep w jej rozwoju bo wszedzie jej pelno, przewraca sie obkreca i coraz mniej ja to meczy, nawetjak ja poloze na plecach to ta znow obrot. dzis dostala marchewke ze sloicvzxka i poszla jej lepiej niz moja :p

ja poki co sama w domu tez, bo moj w szpitalu na zabiegu byl, wroci moze w czw dopiero, ale potem za to bedzie jakis czas jeszcze na zwolnieniu wiec bede miala odciazenie troche przez jakis czas
 
nacias,
mój w domu pracuje, a i tak nie zajmuje się Małą.. Też ucieka non stop do roboty. Jak mała płacze/marudzi/wrzeszczy - to na pewno jest głodna, ewentualnie "to nie jest normalne zachowanie". Ręce opadają. A na początku było tak pięknie.. Znudziło mu się... ;]
Nie chodzi mi o to, byś Karolkowi pokazywała swoje opanowanie, a byś sama się nie nakręcała. Po prostu rób, co musisz i pamiętaj, że to Twój kochany malutki synek :)


pat,
moja czaruje wszystkich dookoła, bo jest bardzo towarzyska i lubi rozmawiać z ludźmi ;) Niestety to nie zmienia faktu, że poza tym często zdarza jej się drzeć, jakby ją ze skóry obdzierano. Już nie raz dała popis w sklepie czy autobusie, czy nawet na spacerze. Mój mówi, że ją rozpuściliśmy. A ja się pytam: jak można rozpuścić takiego maluszka? Przecież to nonsens. Ona po prostu ma charakterek po mamusi. I o ile się we mnie wdała na 100% to szybko jej przejdzie ;)

Moja dzisiaj pierwszy raz powiedziała "mama". A potem dla pewności powtórzyła jeszcze parę razy już przy Moim. Ależ się cieszyliśmy :) Oczywiście minie jeszcze sporo czasu, zanim to słowo wejdzie do codziennego użytku i będzie świadomie wypowiadane.. ale i tak banan na twarzy i radość wielka :)
 
nie narzekajcie ja jestem w ogóle sama bo chłop w delegacji :p

Mama mi przyprowadza starszego z pkola póki co ale jak pada to jade po niego
 
nacias,
ale on świadomie już wypowiada, więc to większy sukces :p Moja reaguje odpowiednio na "am", ale nie woła :p

Doli,
co z tego, że facet w domu.. Pożytku nie ma, a tylko denerwuje :D
 
reklama
Asia ale przynajmniej masz się do kogo odezwać i nie jesteś sama..
ale zupełnie nic nie robi? w obowiązkach domowych też?
wspolczuje..
mój to jest złoty chłop
wysprząta, przewinie, nakarmi, zabawi, wykąpie
tylko powiedzieć trzeba
 
Do góry