reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Mój od kiedy tenperatura powietrza spadła jest jak Anioł ;) czasem z małymi rożkami jak np wczoraj zdrzemnął się o 20 przy cycu 10 min i szalał do 22 oglądając z nami film a nam się tylko śmiać chciało ;)
 
reklama
Szaj ja też tak mam z moją.
Doli to moja na dodatek jeszcze sie obraca na brzuch w efekcie wielki wrzask bo przybiera bardzo nie naturalną pozycję wygieta i w pół wisząca
Nawet 5 min nie chce posiedzieć na bujaku, przed chwilą właśnie całkiem zjechała
 
Ostatnia edycja:
moja w lezaczku przypieta bo gdyby nie to to by chyba zlazla :p

Aneczka u mnie do niedawna tez szal przetworow:dzemy ogorki, jeszcze czekam na sliwki zeby tez dzem zrobic :D na zime beda jak znalazl, domowe :D

u mnie jutro dynia, narazie chyba najlepiej podeszla sloiczkowa marchewka :p
 
Uuu to u was już miesko :)
moja to czasem ladnie buzke otwiera a czasem to jakby w ogole nie zainteresowana jedzeniem. A jak pacnie mi w łyżkę czasem to kaszka jest wszędzie ;)
 
hej

pobudki 2 w nocy
buuu
cieszyłam się na zapas i mnie pokarało

nacias ale Twój Karol sporo starszy :-) to nie dziwne, że takie akrobacje robi! :-)

Szaj jak tam dziś??

natasza to kinomaniak Ci rośnie ;-)fajnie, że mięcho zaakcptowane!

asia no to wygrywasz hehehe przypinaj pasami koniecznie
 
No Karol 17.09 będzie miał pół roku :-) trochę się uspokoił i nie jest źle. Jest spokojniejszy, bardziej szczęśliwy i można się z nim normalnie pobawić :-) nie wrzeszczy non stop i na powrót umie się trochę sobą zająć :-)
 
reklama
Karol już prawie nie wyjeżdża tak z leżaczka. Jak miał około 5 miesięcy to tak wyjechał, że wisiał nogami i prawie wypadł. Teraz ma lepszą frajdę. Jak go nie przypnę to obraca się na brzuch i w ten sposób "ucieka". Samego nieprzypiętego już go tak nie zostawiam :D Ulubiona pozycja na dywanie to na brzuszku. Obraca się w trybie ekspresowym. Zaczyna pełzać, ale baaardzo nieporadnie. Jak nie może szybko dopełznąć do czegoś, albo ma lenia w pupci to się złości :)
 
Do góry