reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Moja też jeszcze nic nie robi, nawet nie obczaiła że ma rączki. Nogi tylko dźwiga do połowy i czasami tak jakby próbowała się dźwignąć z rekami obok głowy zgiętymi jak do brzuszków i tak sie ze 2 cm podnosi. I dużo patrzy. I jest małym cwaniakiem wie że na płacz zrobimy co zechce hahaha
 
reklama
Kuklaki moja też parę razy jakby się chciala udźwignąć tak ;) zamiast rączki do buzi to buzka fo raczek jakby chciala sięgnąć i się zginąła tak, ale na lezaczku. A z płaczem to u nas nie rąk źle bo ja jak widzę ze udaje to staram się tak nie brać jej tylko ewentualnie zagadac, zająć czymś ;)
 
Dzień Dobry :)

Biedne jesteście z tymi zasranymi dniami :) u nas tez się zdarzają :)

Doli - ja się ostatnio zastanawia ile pociagne z KP :( bo ostatnio coraz częściej butle dostaje :(

Asia - mój tez nic jeszcze nie robi :) nie przewraca się na brzuch ani w druga stronę itd. Pułki co nie martwie się :) ma czas :)

Dygotka - udanego wypoczynku :)



Qrcze popsuly nam się plany urlopowe :( i teraz mam niezla rozkiminke co zrobić :)


Aha czy my mialysmy na forum trola ? Bo przypadkiem trafilam na pewien post , o co chodzi ?
 
O kurcze ja też nic nie wiem?
Pamiętam, że na czerwcówkach 2010 był trol, z opisem historii, że dziecko krótko po narodzinach zmarło, jak to czytałam (a byłam z tydzień po porodzie) ryczałam jak bóbr, ale na szczęście dziewczyny szybko go rozkminiły ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry