reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowki 2015

Doli, Pat, no właśnie trochę się zdziwiłam bo po pierwszym nie przypominam sobie takich zakazów... A tak bym chciała już ćwiczyć.... Moja siostra schudla i wygląda super! Mój mąż mówi, ze schudł na wyjeździe! A mnie to jeszcze bardziej wkurza:| :|
 
reklama
Margo no to mała ci szaleje.

Pat super taka paka i fajnie że mały sie sobą zajmuje możesz coś zrobić w tym czasie

Kifsi sam nie wie co chce hahaha

Asiatipl moj poje a otem sobie jak smoka ssie

Aneczka fajnie masz z ciuchami
 
mój też się ślini i piąstki pcha. mój brat cioteczny miał 2 zęby w wieku 2 miesięcy, więc nigdy nie wiadomo. a męża bratanek w wieku 4, też wcześnie. Moja Ada z kolei późno - 10,5 m-ca. ale mi się do zębów nie śpieszy, nie wiem, jak to przy karmieniu. Adę karmiłam 11 m-cy, więc praktycznie nie poznałam co to znaczy.
 
No właśnie się zastanawiam jak to jest z karmieniem jak malec zęby ma. Ja karmiłam do 1,5roku, i Roksi napewno już dużo zębów miała, ale nie pamiętam, żeby gryzła, przecież gdyby zacisnęła zęby to sutka mogła by odgryźć. :-D :-D
 
Może w tym wieku dzieci już rozumieją, że nie mogą gryźć, bo to sprawia ból.

Moją lulamy na zmianę już od ponad 2 h... masakra :/
 
Asiawro = ja się wkurzylam na to lulanie i od paru dni sam zasypia, pierwszego dnia ryczął z godzinę, a teraz tylko pare razy wchodzimy smoka dać, bo gubi i sam zaspyia :-) łatwo poszło
 
reklama
Do góry