reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Dziewczyny czym ratować zezarte sutki????? I jak???? Boli jakby mi na żywca nożem odcinali przy karmieniu. Od 3dni sie tak mecze. Smaruje lanolina i bephantenem. Wietrzyć nie mam jak bo towarzystwo męskie na balkonie.
 
reklama
Pat tylko ta mascia robiona plus ta z wit A ale po niej jest ok bledna. Mysle ze gdyby proszek to wszystko by ssypalo a tak to tylko nogi i buzka. Plus nogi i glowa mega suche. Mam pierwszego w rodzinie alergika i tyle. Nikt nigdy na nic ani u mnie ani u M. Mam tylko nadzieje ze to w koncu przejdzie.

Aylin w szpitalu mi dali jakas probke jeden czy dwa razy posmarowalam i bylo super ale o ile pamietam to ta masc cos ok 50 zl kosztowala. Jak chcesz. Sprobuje odszukac nazwy. A najlepsze jest mleko Twoje. Wycisnij i wsmaruj.
O juz mam to lansinoh lanolina czyli nic nowego jesli smaeujesz lanolina.
A moze dzien czy dwa poodciagaj i dawaj z butli a wtedy brodawki troche odpocznał.

Godzine prasowalam i "kupeczka" nawet nie zmalala;:/

Jutro pierwszy raz zostawie syna na dluzej niz godzine. Fryzjer:).
 
Ostatnia edycja:
Witam sie po nocy.
Mila nasze dzieci z tego samego dnia i równo idą.
Jak mówicie ze nie ma problemu z płynami na lotnisku dla dziecka to mi ulżyło.
Aylin moja jak mi pożarła sutki to przez 3 dni laktator był w użyciu wiec miały czas sie wygoić to i wróciłam do karmienia.
Pat współczuje ze nad książkami siedzieć musisz. Ja to juz nie pamietam kiedy kk zakuwałam ;)

juz nie wiem co komu miałam napisać.

A moje dziecko dzis cały dzien spało 2 godz. No ale wiedziałam ze tak bedzie bo po szczepieniu była. Za to jak pojechaliśmy do teścia na imprezę z okazji powitania lata to padła i mogliśmy troche posiedzieć. Wróciliśmy 20 min temu.
A to zdjęcie zrobione 30 min temu :)

Zobacz załącznik 696812
 
Marela ja chciałam prasować ale moja marudna dzisiaj i chyba 5 rzeczy mi sie udało wyprasować i to jej i na tym sie skończyło. A ja byłam sie w poniedziałek obciąć bo już mi tak dość podrosły a mała zaczyna łapać i ciągnąć.

Margo ale jsno jeszcze.

My byliśmy w restauracji też wróciliśmy jakieś pó£ godz temu, mała nie bardzo spała, jak mama je to ona nie śpi to norma, żadko się zdaża żebym mogła zjeść w spokoju.

Pat czytaj na głos kodeks jakbyś bajke czytała haha.

Współczuje tych diet
 
Doli no to zamówię sobie takie :) podoba mi się ich kształt.
A nie mają takiego odpowietrznika ze trzeba butelkę odpowiednio trzymać jak np mają to butelki z lovi?
Najbardziej uciążliwe jest to w nocy jak musiałam światło zapalić żeby zobaczyć jak mam butelkę trzymać wrrr
 
Anulka ja mam lovi i oswiec mnie ;) jak trzeba ta butelke trzymac;) ? Do tej pory to mi zjada max 30 ml wiec moze sie nie zagaxowywal ale akurat dzis jak mnie nie bedzie moze zje wiecej.
Jednak i w takich kwestiach musowo sie doszkalac:)
 
Hallelujah! Moje dzieciory przespały nocke!! Starsza cos popłakiwała po 5 ale zasnela. O 6.40 sie obudziła i obudziła Olivke. Dałam jeh cycka i spi. Delektuje sie kawa.

U nas strasznie zimno brrr...

Margo jak jasno :szok: ale pieknie! Ty mieszkasz nad jeziorem?

Aylin na sutki najlepszy laktator i wietrzenie. Mi polozna odradziła smarowanie bo wtedy sie zmiękcza skore i nie robi sie strup. Powinno zaschnac i odpaść a nie ciagle rozmiekac ;jest takie słowo?).

Musze isc włosy myć buuu :crazy:
 
reklama
Marela u mnie też żadnych alergii wcześniej a tu u niej nagle coś takiego, chcialabym żeby jej to przeszlo jak najszybciej, no u niej się to poprawia ale ślad na skórze zostaje trochę narazie, ale u niej to teraz świeże bo niedawno znów wyszlo więc goi się na nowo, ja czasem rumiankiem przemywam i potem kremem jej smaruje
Muszę tego mleka poszukać u mnie w takim razie ;)

Z tym prasowaniem to u mnie też się nieraz zbiera i zbiera a potem zwykle przez parę dni nie mam się kiedy zabrać za to

Aylin właśnie spróbuj mlekiem swoim, ja tylko to na początku i jeszcze czasem miałam taka masc Maltan, ale u mnie problem tylko na początku teraz już w ogole

Moja dziś już lepiej pobudka o 4. Potem dalo rade odłożyć jak zasnela, przebudzila się o 6. Chwilę ja potrzymalan znow zasnela i teraz,o 7. Znow zjadła i już też spi dalej, już chociaż jej się alarm nie włącza jak ja odkładam :D więc jest lepiej jak wczoraj ;) a ja chyba się jeszcze kimne. ..
 
Ostatnia edycja:
Do góry