reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Margo widok piękny i jak jasno szok !!

Ale wam fajnie chodzić po nocach..mój smyk 20 musi być wykąpany najedzony i leżeć w łóżeczku ;)

Lei zazdroszcze Ci tej nocki !!:) u nas dziś cała noc co 2h...:( i już od 15minut nie śpi..ale dałam go do łóżeczka i się bawi a ja będe drzemać :)

Ja od początku używam butelek lovi i też nie wiedziałam że trzeba je specjalnie trzymać:))

Pat podziwiam Cię z tą nauką..Wojtuś będzie obeznany w prawie od małego :)
 
reklama
Tam wystaje taki cycek i on musi być na gorze podczas karmienia bo jak jest na dole to nim cieknie mleko. To jest ten cały Odpowietrznik który mnie tak złości
 

Załączniki

  • 1435125526089.jpg
    1435125526089.jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 54
Anulka w TT też jest podobny ale nic nim nie leci, poprostu jak nie jest u góry to się nie odpowietrza na bieżąco i czasem trzeba wyj,ać smoka z buzi, żeby bąbelki poleciały
 
Margo super...mieliśmy lecieć 17.7 do Norwegii ale stwierdziłam, że może nie..tym bardziej, że warunków do mieszkania u siostry P nie ma zbytnich ..ciasno jest a jeszcze niemowle z gratami :/

natasza korzystaj póki możesz z wychodzeniem, ja tak starszego nauczyłam i nie ma opcji wyjść gdzieś na dłużej niż 19.. ( a kiedyś to 17.30-18 max :/ ) jak zostałam pare razy dłużej to histeria, ryk, masakra, dziecko w amoku bo senne, nie wspolpracuje, no rzeź.. :/

aga, marela mój starszak zebral alergiczne żniwo po rodzinie... kontaktowa, pokarmowa.. na pyłki.. :/ z kontaktowej wyrósł w wieku 3 lat, z pokarmowej to różnie..bo i groszek zielony był, pietruszka, seler oczywiście, że też, czekolada swojego czasu.. nawet ryba i sezam... wyrósł z tego również za to na pyłki się zrobiła :/ :/
 
Kuklaki właśnie tak robię :p tylko zamiast czytać to mu z głowy mowie :p

Aylin ja na początku smarowalam maltanem ale nic nie dało więc sobie swoim mlekiem i szybko zaleczyłam. W sumie to dziwnie że jeszcze malutka Cię kaleczy ?:o

Natasza mam nadzieję że dzięki temu polubi naukę :p ale mam wyrzuty sumienia bo wczoraj od 10-22 się uczylam a on tak patrzył i gadal do mnie żeby zagadac.

To może ja tez chyba w takim razie źle TT trzymalam bo mi ciurkiem leciało...
 
No Doli 1!:p a sika jak nie wiem...za ciepłe nie bo dla dzidzi :p kupilam butelkę canpola i mały przy niej sie meczy jak przy cycu i jest idealnie :D

Jadę właśnie na egzamin :( nie chceeeee !!:o
 
Pat,
powodzenia! Trzymam kciuki :)

Aylin,
pamiętam, że dziewczynie ode mnie z sali położna poleciła (i dała próbki) maści Medela. Młoda mama była zachwycona (a z jej sutkami było bardzo źle). A poza tym wietrzenie. Facetami się nie przejmuj. Najwyżej któryś spadnie :D Jeśli nie jest tak źle, to Twoje mleko również zda egzamin ;) Ale wietrzenie przede wszystkim - bez tego chyba się nie da ;)
 
reklama
Do góry