reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Moja Mała dzisiaj wymęczyła i mnie, i tatę. Obydwoje jesteśmy totalnie padnięci. Dziąsła coraz mocniej dokuczają. Mała się tak ślini, że zdarza jej się zakrztusić - dobrze, że łóżeczko stoi zaraz przy naszym łóżku, to w nocy będziemy mogli od razu zareagować. Do tego ten nieszczęsny brzuszek. I tu mam do was pytanko: czy alergia pokarmowa objawia się przede wszystkim poprzez wysypkę na twarzy/ciele? Czy coś co jem, może Małej zaszkodzić i spotęgować ból brzuszka?
 
Aneczka jsk wygina? No moja na brzuszku jak jest to sie w luk wygina!

Wykapalam dzisiaj dziewczyny razem. Ktos jeszcze kapie dwójkę na raz? Poszły spać tez rownocześnie...ciekawe jaka noc mnie czeka!

Chyba lepiej juz pójdę spać hehe. Maz mi wybył do kumpla a juz dzwonił, ze jak wróci to mnie posmyra heh to ide spać :-D nie mam siły na zaczepki! ;-)
 
Matik pieknie przybiera :) moja urodzona z podobna waga dopiero w zeszlym tyg dobila do 5500 :)

Lei ty to jestes hardcore :)

Asia tak alergia/nietolerancja moze przyczyniac sie do bolow brzuszka :/ czy nawet do gorszego trawienia :/ od razu moga byc brzydsze kupki i gazy , przy mojej starszej corce nie moglam jesc pomidorow i czekolady bo od razu z brzuszkiem sie cos dzialo :( z pozostala dwojka nie mialam problemow :)
 
Doli kusisz ! Tyle tam białka !:(
Ostatnio wyrodna matka zjadła małego głupiego smerfowego loda i Wojtek wysypany :( ciężko nie jeść białka !:o muszę zaopatrzyć się w jakieś źródło wapnia...

Aylin chyba taki dzień bo mnie od rana głowa boli...

Lei Ty to masz jakiś motorek w tyłku!:D

Kuklaki ja podawałam ze strzykawki albo na lyzeczce dla dzieci.

Matik idealny prezent :D
Duża Twoja dziewczynka :) mój miał 5400 jak miał równo miesiąc ale to szczupak skarpetki mu z nóg spadają bo na długość stóp dobre ale wszystkie za szerokie :p

Moje dziecko jest ostatnio moim lekkim ideałem. Gada śmieje się całuje zabawki. Zajmuje się sam sobą. oczywiście krzyk też jest nie tak jak wcześniej. Ale uczyć się przy nim ciężko więc w ramach rozrywki cytuje mu kodeks karny, uśmiecha się więc może mu się podoba :p
Dopiero ok 18/19 jest zmęczony i to jego codzienny rytuał płaczu więc ok 19:30 kąpiel, cycek i sam zasypia w lozeczku :)

A mi ósemka wrzyna się w policzek i boli mega :( umowilam się do stomatologa ale boje się go bardziej niż porodu !!!:o

Ostatnio apka mi szwankuje i pisanie jednego posta trwa 30min a tego pisze już 3 raz !:o
 
no jajka raczej moge bo nieraz uzwam i raczej od jajek nic nie bylo ;) nie wiem czemu ale kojarzylam ze w ciastach czesto jest mleko... :confused:

Marela a platki z mlekiem sojowym jak smakuja? i to sojowe przy skazie mozna normalnie pic?

Aneczka no to ladnie, nastepne dziecie z ladna waga, hmm ja sie dowiem za tydzien ;) chcialabym zeby juz chociaz 5 kg miala

Matik to sie tatus pewnie ucieszyl z prezentu :)
Ja mialam cos wymyslic na dzien taty ale w koncu mnie moj wkurzyl i nie mialam ochoty sie starac dla niego... a poza ty pogoda taka ze sie z domu ne ruszylam nigdzie, bo caly zien prawie padalo, dopiero na wieczor przeszlo

U mnie jak narazie to tylko ta skaza wychodzila noi po truskawkach ale na szczescie tylko na skorze jej wyszlo
za to ten skok chyba dalej daj sie we znaki... Mala z godz nie chciala zasnac, na rekach/brzuchu k a jak do lozeczka to placz, dopiero niedawno udalo misie ja odlozyc po ponownym nakarmieniu, normalnie jakby mi dziecko na noc ktos podmienial :szok:

Pat moja ze skarpetkami ma tak samo :)

Lei a co jak spac bedziesz to nie odwazy sie zaczepiac? :D

Uciekam zaraz spac bo kto wie jak dzis nasza nocka bedzie wygladac, a moj o 4. do roboty i bede sama wiec nawet nikt za mnie nie wstanie do niej... :-( dobranoc :)
 
Pat ja dzis kupilam wapno w syropku;) niby nie jem tego bialka a skora taka paskudna i te plamki:/

Kurcze moj dzis ma jakis wyjatek, dopiero usypia. A ja mialam caly wieczor prasowac :/ dalej kupka zostanie a nastepna porcja na suszarce:/
 
Marela podobno tak jest że najpierw krosty a później liszajebo stary naskórek się luszczy i u nas rzeczywiście tak było. Jak skórka sie zluszczyla to skóra była gładka :)
 
Aga ja jem z platkami ale zadko bo cena litra 10 zl. Nie pilam tego zwyklego wiec nie wiem a to waniliowe takie bardzo slodkie cos;). Moje dziecko tez lubi. No mozesz przy skazie bo tam nie ma tego bialka krowiego. Ogolnie to ja go do inki dolewam bo nie lubie samej inki. A z platkami jak juz obiadu dla siebie nie mam.
Pat tylko u nas to juz ponad miesiac trwa:/ nawet jakas masc robiona lecznicza dostal.
 
reklama
Do góry