reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Aga ja przy skazie jem te z jajkam i margaryna. Tylko mleka itp unikam. Jajek nie jem poza tymi w placku. Ogolnie niewiem co jesc a obiady to porazka bo jak zrobie M i starszemu to mi nie wolno i wcinam kanapki, ryż i mieso gotowane albo platki na mleku sojowym.
 
Lei ja cie podziwiam :D
zmeczona a jak masz chwile wolna to od razu wymyslasz co by tu zrobic :D
ja jak mam chwile wolna to ........ide spac albo przed kompem zamulam

Aga a jajka jesz ? bo jak tak to spokojnie wlasnie biszkopty z galaretkami mozesz jesc :)

Basia dzisiaj mnie oszczedzala :) ciagle spala :) miala w sumie 3 przerwy po 1,5 a tak spala po 3 godziny ciurkiem i nakarmiona o 18,30 zasnela chyba juz na noc heh bez kapania ;)
 
Doli i zadowolona jesteś?

Babydust Ciebie Basia oszczędzała a moja wręcz przeciwnie. Przez cały dzień zliczając wszystkie drzemki spała może 1,5-2h. Myślałam że się poplacze.
 
Anulka moja też dzisiaj cały dzień marudna, jeszcze pod wieczór mi się zadławiła i tak długo aż już się trzęsłam ze stresu. Apropo jak podajecie np syropek?
 
Lei – super :-)))
Aylin, Asia, współczuję bólu, niestety, mnie tez często dopada migrenowy...
Ale tymi ciastami kusicie!!! Aga – jeśli możesz jajka, to możesz bardzo dużo ciast. Byle z margaryną, a nie masłem. Mój jajka jednak toleruje, to już mi ulżyło.
Marela – teraz dużo warzyw to leczo, makaron z warzywami i np. szynką, cukinie nadziewane warzywami i indykiem, mięsa pieczone (schab, od szynki, indyk), ryby wszelkie pieczone, na parze, grillowane, zupy wszelakie nie jest tak źle ;-)
Babydust – ta Twoja Basieńka to złote dziecko
Anulka - nie pomogę, niestety.

My po szczepieniu – Mały waży 5430g (ur. 2850g) i mierzy 61cm (ur.50cm), więc sporo urósł :-)
Spłakał się strasznie, ale dość krótko, a potem żadnych objawów, Starsza spała po szczepionkach, a on nic. Na szczęście nie jest też marudny.
Ciekawa jestem, co tam jutro rehabilitantka powie. Zdam relację :-) ale wg mnie Mały się za bardzo wygina, pediatra też zwróciła na to uwagę więc coś jest na rzeczy.
Spokojnych nocek życzę!
 
reklama
Mój po tym jak wstał o 10.20 to miał 3 drzemki po 30 minut i o 19.40 poszedł spać..więc ja się przyzwyczaiłam już że on w dzień tak mało śpi..
Na spacerze zasnął o 17.02 a obudził się 17.32 masakra :))

Kuklaki syropków nie podawałam ale kropelki to prosto do buzi :)
 
Do góry