reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Natasza ja kalafiora od3dni jem i jest ok;) gorzej ze świeżymi np ogórek.. Kilka plastrów tylko..
Może jeszcze wróci do starego układu a jak nie to na śpiocha będzie jeść.. Żeby się tylko nie budził
 
reklama
Super kuklaki.

Ja sojowe waniliowe lubie. Takie slodziutkie;). I lepsze jest z firmy alpro niz to biedronkowe.

Bylam dzis u pediatry i nie dala mi recepty na nutramigen bo mowi ze to lecznicze. Kazala kupic nan ha. A najlepiej zwykly nan i w razie czego dac wapno. Kupilam ha.

Ale Adas wysoko glowe trzyma. Cudny.

Tabasia witaj w kraju;)

Ja za to ogorka jem codzirnnie min 2 sztuki ale juz pomidora czy rzodkiewki nie bo ma gazy.
 
Ostatnia edycja:
U mojej noce to bajka już śpi Obudzi się koło 1-2 a potem kolo 5 i śpi do 7 rano. Ale spanie w dzień to totalna masakra. Dzisiaj to myślałam że oszaleje. Rano 5 min Drzemki później pojechałam z nią do mc Donalda to spala. W południe za cholerę w domu nie usnie to poszłam z nią na spacer. Godzina i z krzykiem do domu. Po południu była taka zmęczona ze masakra ale darla się tak jakbym ja biła. No to wózek i na podwórko. Spała godz :( załamać się z nią idzie
 
Anulka a jak mala na wieczór zasypia?

U nas noce też super a w dzień drzemki po 30 minut czasem zdaży się godzinna to wtedy już święto :)
1.5-2h aktywności i 30minut drzemki :)
 
Karina oby z Kubusiem nic nie było przez ta borelioze

No rodziny są różne, w tych patologiach to zawsze najwięcej dzieci i im pomagaja jeszcze opieką itd a oni kase przetracaja na co chcą, a jak uczciwy człowiek nie ma i chce naprawdę kase dla dzieci mieć to nie dostanie żadnej pomocy...

Natasza super to zdjęcie! :)

Z tym mlekiem to nie wiedziałam ze można jakieś, a też bym sobie kawy wypiła, ale właśnie myslalam jak, skoro mleka nie mogę

Natasza to u mnie z drzemkami jak u ciebie, najlepiej jej na spacerze spac. A w nocy jest ok tylko od paru dni się budzi w nocy, może przejściowe. Ale za to potem jeszcze to spanie do 10. ... :) boskie ;)
 
Aga mój na dworze przyrodę ogląda i nie śpi..no chyba ze mu drzemka wypadnie to choćbym nie wiem jak cudowała to max 30 minut i żeśki jak kanarek ;) a w nocy tez sie budzi ale zje 5 min zmienie mu pieluchę jak mocno zsikana i śpimy dalej :) i nie wstajemy przed 8 :)
 
reklama
Do góry