reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Dziewczyny mam pytanie tych co karmia mm i dzieciaki ze skaza. Jakie mleko jest bez laktozy i czy ono jest na recepte? Musze kupic bo nue dam rady chyba karmic na tym wyjezdzie a szczegolnie na weselu. Wczoraj mu dalam 30 ml kupnego dzis policzki czerwone:/
 
reklama
Marela mój ma skaze i jak byłam na uczelni to dostawał hipp bio combiotik i żadnych problemów nie miał ;) tylko pytanie czy Twoj ma skaze białkową czy nietolerancję laktozy bo to dwie różne rzeczy ?
 
Hej :)

Ja na szybko bo mam chwilke :)

Dzis zabiegany dzien :) zakupy, zrobienie tortu dla starszaka , a teraz jeszcze znajomi zadzwonili zeby wpadac do nich na grila no i szanowny m sie zgodzil :) burdel w domu - masakra :( a ostatnio marudzilam ze nic tylko w domu siedze :) to mam za swoje :p zaglebie sie w wasze posty jutro :)


A tak na szybko :)


Szaj - bo to tak jest , jak dziecko spokojne do roku to potem, daje popalic ;) przynaniej u mnie i moich znajomych sie sprawdzilo :) Z Wiktorem do roku to jakbym dziecia nie miala :) spal , jadl potrafil sam sie zabawic a teraz diabel wcielony :)

Doli - moj brat to Mateo i fakt uparty indiwidualista :)

Natasza slodkie zdjecie :)

Olusia zdrowka , &&&& zeby problemy brzuszkowe minely ;)

Milego wieczoru
 
Marela, hipp bio combiotik kupisz w lidlu, tesco, Auchan i innych większych supermarketach. Od biedy w aptece pewnie też, ale wiadomo, drożej :-). Nie trzeba recepty.

Kifsi, tego właśnie się obawiam :p. Jak na razie mała zasypia kolo 20 i śpi do 4 rano, później pielucha, butla i znowu spanie tak do około 8 :-) nie jest źle :p
 
Skoro białko to skaze ;) tego bio można kupić nawet w rossmanie ;) u nas zdał egzamin :) jest jeszcze hipp ha combiotik ale one nie zawsze smakuja maluchom...możesz spróbować dać ten bio może i u Was się sprawdzi :)
 
reklama
Ok 40zl za 600gram. Ja najpierw kupilam na allegro buteleczki gotowego mleka żeby zobaczyć czy mu się przyjmie bo taka buteleczka 7zl
 
Do góry