reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

W rossmanie 42,99 zł za 800g
W kauflandzie 47,99 za 800g
W lidlu 39,99 za 800g
W internecie na dodomku.pl 41 za 800g
Moja była na hipp bio combiotik i dostała skazy i jest na Nutramigenie
 
reklama
To u mnie w lidlu za tyle zł było 600...no mniejsza :)
Ale u nas przy skazie hipp zdaje egzamin :) ale to indywidualna sprawa maluchow :)
 
Doli ja zawsze sie tak wkrecam... wiem to chore :/
Niby drugie dziecko a beret bardziej zryty :(
)
hehe przy drugim tez wariowalam :) ale dla pocieszenia powiem ze przy trzecim wraca sie do "normalnosci" ......chyba :D

my juz w domu wyjazd sponsorowany nie byl tak sponsorowany jak myslalam ze bedzie i poplynelo sporooo kasy alaz e przynajmniej calkiem fajnie bylo :)
teraz powoli przygotowujemy sie do chrzcin , sprzatanie i zakupy w tym tygodniu - juz sie czuje zmeczona :D
 
Dzieki dziewczyny ;) i dalej mam zagadke co robic bo zostal tydzien a nie chce zeby byl wysypany:/. Jak ze wszystkim poodkladalam na ostatnia chwile.
Tabasia ja tez bardziej swiruje niz przy pierwszym. Ale tamten byl bezproblemowy tylko cycka ciagle a tu nie jest tak pieknie.
 
Marela skoro boisz się wysypania to najbezpieczniej spróbować nutramigen tylko nie ma gwarancji ze malemu zasmakuje bo często dzieci go nie chcą pić. Ale możesz już teraz go przyzwyczaić :)
 
Ja tez radziłabym przejść na Nutramigen juz jak chcesz. Bo można stosować jeszcze pepti ale to również z tym bywa. Tak jak u Tabasi.

Tabasia a po ile u was jest Nutramigen?
 
reklama
Do góry