reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Ja właśnie zamówiłam leżaczek bujaczek, bo w łóżku czy łóżeczku moja w dzien też nie chce za chiny spać, przy cycu uśnie, na rękach śpi, a jak odłoże to 10 min śpi, a potem bek, ale od pewnego czasu zuważyłam, że jak ją wsadzam do fotelika to ładnie śpi (ja tam wkładam poduchy, żeby jak najmniej zgięta była) wczoraj przespała praktycznie cały dzie"ń z przerwami równo co 2godz na jedzenie
 
Anulka, chyba tak :p cóż, niż na to nie poradzimy ;-) ciekawi mnie, dziecko o jakim imieniu śpi ładnie w dzień i w nocy? Dodam to imię na szczyt swojej listy przy kolejnym dziecku :p

Grad w czerwcu, tego jeszcze nie grali...:-o
 
Szaj Mateusz ;) spał dzień i noc jadł co3godz, nawet się nie budził, do 4 mc zycia spałam do 11 idąc spać ok 23:D, ale potem to diablatko tak ok 2lat haha
 
Szaj eee.. coś Ty starszy dalej śpi 19/20-6-7
bez pobudek w nocy niezmiennie od 4 lat
zarwana noc tylko jak chory..
także wiesz..polcam, ale charakter ma przefrancowaty :-D a mówili mi jak nadałam mu takie imię, że powodzenia :-D zdolni ale uparci indywidualiści :-Dporadzi sobie w życiu :-D


siedze jak na szpilkach..czekam az mój doleci... a jeszcze z 8 godz :/
 
Dziewczyny zalamujecie mnie ta pogoda :( :( :(

Jade dzis po chuste bo nosidelko ktore mam jest od 4 miesiaca ://
Chuste biore taka co sie dziecko wklada bo do tych wiazanych nie moge sie przekonac :/

Moja dalej katar,dzis troche sie zloscila ale katarek do odkurzacza jest najlepszy. Takie gluty wyciaga ze szok :D

Martwi mnie bo mloda nadal glowki nie podnosi i zabawek nie lapie :( a to juz 3 miesiace :/

Cwiczyc zaprzestalam bo dostalam takiego okresu ze po porodzie tak nie lecialo :/ bleeee. A w przyszlym tyg moze zabieg wiec znow wyjete z zyciorysu :/

Kurcze to nie dobrze ze Marcysia Myli dalej tak placze...
 
reklama
Do góry