reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Aylin łącze się. mi ocieplają blok!!!!!!! a że mamy z 8 klatek i 11 pieter to kuwa dramat
najgorsze, że pod moim balkonem zrobili se bude i tluka się od 6 rano budząc małego w dzien tez bo tną piłą blachy :nerd: i zapowiada sie, że rusztowania zaraz walną mi i będzie extra :confused2:

a od drugiej str, od pokoju syna postawli se toi toia i jak zaleci kupą z sianem :szok:
mam dosyć


Mila ja jestem dziwna bo nie lubie się bawić :( nie znosze tego serio.. ja jestem stworzona do opieki nad niemowlakami, serio :zawstydzona/y:dobrze, że mąż ma zupełnie odwrotnie..

usmazyłam nalesniki bo chciałą z dżemem..zrobiła i co ? z dżemem nie zje bo nie :wściekła/y::wściekła/y: dobrze, że miałam 3 puste...
 
reklama
Wow Natasza ale spioch.

Karinka życze wam żeby leki pomogły i nie było ataków.

Kurcze moja też coś pokaszluje i kicha a jutro pierwsze szczepienie.

Doli drozdzówki co 2 dni? Obiad z 3 dań wtf? Nie dziwie sie że masz dość. Ja jedno danie zawsze bo mój tak nauczony, a na zupe latem to i tak za gorąco.

Lei tak trzymać, na luzie.
 
Doli wyluzuj w końcu ! Nerwusie Ty :D starszy chce zwrócić na siebie Twoja uwagę, to tylko 5 latek i ciężko mu zrozumieć Twoje nerwy, pewnie na swój dziecięcy sposób myśli że skoro się denerwujesz to znak że zwróciłas na niego uwagę. Może on czuje to że tak jak mówisz bawic się nie lubisz tylko wolisz niemowlaka i stąd jego zachowanie ;) nerwy nie pomogą ani Tobie ani dzieciakom !;) skoro lubisz piec to zaproponuj młodemu wspólne pieczenie. Zawsze to jakąś forma rozrywki ;)

Karina zdrowka dla małej !;)

Matik u mojego tak się objawiła skaza białkowa. Ale jeżeli u Ciebie w rodzinie nie ma alergii to to nie musisz tego od razu podejrzewać :) u nas M miał skaze białkową i kilka alergii w rodzinie jest więc nie zdziwily mnie alergie małego..
I śliczna malutka :)
 
Karina moja dotąd tylko di nas w lustrze się śmiała a na siebie jak patrzyla to szok jakby ;) a dziś też już się usmiechnela :)
Oby z Emily się poprawilo

Doli wyluzuj idealnych matek nie ma prędzej czy później każda ma na chwilę dosyć wszystkiego nawet własnych dzieci. Jak czegoś w domu nie zrobisz to świat się nie zawali :)
Zrób coś dla siebie jak tylko znajdziesz chwilę
Albo tak jaj dziewczyny radzą ze starszym zajęcie jakieś ale bez spiny takiej ;)

Asia mój słownik też przekreca czasem :p dobrze ze my tu takie domyslne :)

Matik u mojej też to co ma zaczerwienia się jak polezy na tej stronie, albo jak akurat dany policzek o mnie oprze
 
reklama
Matik tak u mojej to wyglądalo, bo teraz to już tak nie ma, to było jak miala z półtora miesiąca
 

Załączniki

  • 1434548024142.jpg
    1434548024142.jpg
    16,1 KB · Wyświetleń: 45
Do góry