reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowki 2015

qrwa jakie mam nerwy
zaraz rozniose te dzieci
młodszy przysypia karmie go to starszy kupa
i tak ze 3 razy
potem ryczy bvo chce slodkie
*****
mam dosyc tych jekow, ryczenia wiecznego

napisalam posta to mi wcielo
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa w dupie to mam

nie bede idealna matka, pieprze nie robie drozdzowek i nie bedzie obiadu z 3 dan
 
reklama
Doli co sie tak ciśnieniujesz! Wez oddychaj kobito. Pakuj dzieciaki i idź na płac zabaw. Na obiad pizza i z bani. Moja tez w domu małpiego rozumu dostaje wiec jak tylko nie wali żabami to wychodzimy. W domu to tylko wynajduje co posprzątać zamiast sie bawić z Vika czy pogaworzyc z Olivka. Bez sensu.

Dzieciory spia, ja zjadlam wczesny obiadek, młode ziemniaki z białym serem ;-) jak starsza wstanie to zje i spadamy z chaty.

Moje dzis były łaskawe, nawet wzięłam rano prysznic i obcięłam pazury heh. To był dobry poranek!
 
Matik mój starszy miał alergia kontaktową więc jestem obeznana w temacie zeszło mu po drugim roku życia ,na początku objawiało się dokładnie tak jak piszesz miał suche placki na policzkach, czerwone bardzo pojawialy się i znikaly myśleliśmy że alergia pokarmowa eliminowalismy mu prawie wszystko jadl kaszke jabłko i mleko... masakra testy wychodziły dobrze ,okazało się że to alergia kontaktowa ,moja ciotka ma dokładnie taką samą więc wszystko zostaje w rodzinie ...starszy ma alergie na wełne akryl i plusz..małemu też wyszło , pytałam pediatry co to jest bo myślałam że to może skaza a ja jem wszystko i karmie to tym większy stres co ja mam eliminować, okazało się że to alergia kontaktowa odrazu powiedziała jak tylko weszliśmy. Prawdopodobnie od swetra mojego
 
Doli to bajkę mu fajna włącz :)
Widze , że to jednak dobrze ., że moi chłopcy maja 13 lat . Ja mała karmieni mowie Hubek pozamiataj, luka prawnie wstaw ha ha biedactwa . Ale to dopiero teraz bo już koniec szkoły :) uf


Doli doczytałam dzięki
Zwrócę na to uwagę faktycznie :)
 
Ostatnia edycja:
Doli no właśnie miałam napisać to samo co Lei. Olej sprzątanie i drożdżówki i pobaw się trochę że starszym. On to wszystko robi żeby zwrócić na siebie twoją uwagę.

Upiłam nosidelko Manduca i jest mega. Trochę się wykosztowalam no ale nic, raz się żyje :) Wczoraj włożyłam małego to nie był zachwycony. Będziemy ćwiczyć przed wyjazdem. Później wrzucę jakąś fotkę.
 
Hehe czasem fajne lapsusy językowe wychodzą na tym forum :p Mila, upiłaś nosidełko? :D :)))

Moja od paru dni jakaś taka nieswoja.. Brzuszek ją męczy, mam wrażenie, że Mała ma lekką biegunkę. Jeśli do jutra nie przejdzie, to pójdę z nią do pediatry. Nie będę ryzykować odwodnieniem. W nocy budzi się co 2 h :/ Ktoś mi normalnie dziecko podmienił :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
W dupie mam. Opisalam sie rano i gdzie mój post?????

Tluka mi się nad glowa i na balkonie i za sciana. *******ca można dostać. Chyba urlop mi się należy...
 
Do góry