reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowki 2015

Anulka spał ale przebudzenie na jedzenie musi byc:) zje i śpimy dalej ..o 23.50 ,3.30,5.40,7.25 i 9.30 :)

Dziewczyny SUKCES osiągneluśmy od wczoraj po mału karmimy się bez nakładek :) mały się dopiero tego uczy ale mysle ze zaskoczy :) bardzo sie ciesze

Doli wyluzuj nerwusie bo sie wykonczysz :) a z drugiej strony Ci współczuje z dwójką dzieci cały dzień w domu..
 
reklama
Natasza nie ma opcji wyluzowania jak nie mogę uśpić małego bo ten cos co chwile chce cały czas i muszę biegać między jednym a drugim, albo go budzi jak śpi
Serio
 
Doli,
to ustaw starszego. Jest już na tyle duży by pewne rzeczy rozumieć. Nie daj sobie wejść na głowę tylko jasno wytycz granice. Pewnie jesteś totalnie umęczona i masz dość - tym bardziej nie będzie litości :D Ja, w pracy, mam pod sobą prawie 30stkę takich szkrabów i wiem, że inaczej się nie da. Stanowczość, ale i zainteresowanie - dziewczyny dobrze Ci radzą. Porób coś ze starszym, może wspólne rysowanie? ;)
 
Dzięki
Teraz po ostatnim jedzeniu wyglada tak ImageUploadedByForum BabyBoom1434557556.693403.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1434557556.693403.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1434557556.693403.jpg
    16,1 KB · Wyświetleń: 70
Lei 4... Mama pracuje, zażywa do niedzieli...

Asia wro robię to i stąd te nerwy i rylo moje :/ jak mam chwilę to sprzątam, prasuje itp nie mogę tego zostawić bo się potem nie odrobię... Ja totalnie nie nadaje sie do zarządzania dziećmi starszymi, wiem to. Jestem pedagogiem z wykształcenia. Czaicie? Studia mega ciekawe ale nie dla mnie. Pomimo praktyk miałam dosyć chociaz to było z dziećmi niewidomymi...
Starsze czyt. Młodzież też nie... Masakra..
 
reklama
Matik moj mial taka wysypke przy skazie. Ale dziwne ze od razu po jedzeniu wyszla... wiec moze to kontaktowa jak pisala Doliores. Moze do lekarza skonsultowac??

Doli ja tez nie lubie sie bawic....
 
Do góry