reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

natasza,
na pewno będzie dobrze :) Taka rehabilitacja świadczy jedynie o chwilowych nieprawidłowościach, które można szybko zniwelować. Niestety w PL na nfz trudno się nie przejmować.. :/ Ja kiedyś, przy problemach z kolanem, miałam w zaleceniach wizytę u fizjoterapeuty, a że studentka i bez kasy, nie było mnie stać by iść prywatnie, więc olałam temat, bo na nfz musiałabym czekać ponad rok.

A jak się u Twojego malucha konkretnie przejawia ta asymetria, słabe napięcie, itd.? Po czym to lekarz rozpoznał?
 
reklama
Natasza bedzie dobrze!! Moj synek tez mial asymetrie bardzo mocna ale nikt nie kazal nam nic robic.
Ja juz postanowilam sie nie wkrecac.

Mloda wtrabila 170ml na noc i spi. Ciekawe o ktorej nastepne karmienie... a jutro mamy szczepienie. Mam nadzieje ze bedzie ok. Z synem nie bylo nawet stanu podgoraczkowego. Ale ze to gwiazda to mi pewnie zafunduje full zestaw :))

A propos mojego problemu to przynajmniej mam skuteczna antykoncepcje hahahahahahahahaha
 
Milia kurcze dużo tych ćwiczeń nie długo będziecie cały dzień ćwiczyć jak tak dalej pójdzie.

Kurcze moja coś płaczliwa, nie wiem czy to z gorąca czy co.

A pytałam mojego czemu tu wody nie dają to powiedział że podwyższa poziom czegoś w nerkach, tylko nie wiem co to po polsku a po grecku to nawet ciężko powturzyc.
 
Tabasia ale kwas z tym zabiegiem. No ale widzę że ty już znalazłaś pozytywy całej sytuacji :)

Natasza rehabilitacja na wzmożone napiecie mięśniowej nie jest uciążliwa dla malucha. Nie wiem jak z tą asymetria. Moja Laura miała kręcz szyi i rehabilitację przez prawie rok i niestety ale była bardzo nieprzyjemna :( u niej bardzo wcześnie wykryli i szybko zaczęliśmy ale koleżanki synkowi zdiagnozowali to samo dopiero koło 4 miesiąca i bujali się z tym do 2 latek. także im wcześniej zaczniecie tym lepiej.ja bym nie czekała.
 
Z młodym lepiej. Gorączka do opanowania na samym ibuprofenie. Poza gorączka vnadal nie specjalnie coś widać. Trochę mu co najwyżej w nosie rzezi ale się nie leje. Sama bie wiem co mu jest.
Mnie coś gryzie w mieszkaniu. Nie wiem co za dziadoatwo się przypadało. i na dodatek nikogo innego się to nie czepia.
Mam nadzieje ze nie przesadziłam z tym pakowaniem bo mnie trochę dzisiaj pobolewa...
 
Dziewczyny z Wroclawia poleccie mi prosze ginekologa!!
Albo moze wiecie gdzie moge wykonac taki zabieg. Zalezy mi na kompetentnym lekarzu. I na czasie bo zmienulam plany i chce to zrobic w przyszlym tyg. Nie chce czekac.
 
Tabasia no to lipa z tym zabiegiem.

Ja raz dalam do picia wode to nie chcial.

Buzke myje zwykla woda w kapieli a rano przegotowana wacikiem.

Dzis moje dziecko prawie dzien przespalo. A ja zmarnowalam czas bo nie przyzwyczajona do takiego obrotu sprawy. Nawet nie myty bo nie dalam rady go dobudzic.
Za to teraz nie spi i wali kupsztala a steka jak stary.

Natasza czym to sie objawia , jak to wykryliscie. Bo ja juz tez sobie duzo wkrecam.
Pierwszy nic nawet zoltaczki w szpitalu a ten od poczatku rozne badania specjalisci.Jeszcze ta alergia nie bardzo wiem na co. A tez go nieraz tak nosze to sie dziwnie na jeden bok uklada. Zreszta na brzuszku jak lezy czy jak go nosze przodrm do siebie to glowa zawsze w prawo.

Mi tez przy nabiale kazali i jajka odstawic.

Milia duzo tego no ale to dla dobra Malgosi.

Sataga a ma juz wdzystkie zabki? . moj tak mial jak mu wychodzily.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tabasia ja mojego gina mogę polecić Ci w 100%!! Mediconcept ul.krzycka wrocław dr. Mydłowski

Marela objawy ma takie ze:
-Zawija nóżkę do środka z tej słabszej strony bo słabe nap.mięśniowe
- jak lerzy na brzuszku rozjeżdzają mu się trochę rączki
-Leżąc na brzuchu całe ciałko tak jakby "przekrzywione" na jedną stronę i przechyla się na tą słabą stronę bo nie ma sily sie utrzymac
- glowa w jedna stronę
- napiete mięsnie przy kręgosłupie
 
Do góry