reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Za 2tyg bedzie "konsultant". Powiedzialam ze pojde do prawnika bo to co sie stalo jest bledem w sztuce lekarskiej. Kazali mi czekac...
 
reklama
Doli nie ukrywam, czytam Was na bieżąco ale teraz mam sesje i ciężko mi wszystko pogodzić...ucze się bujając jedną nogą małego w bujaczku...

Tabasia czemu nie zrobią ?

Kuklaki ją małemu czasem podam wodę ale nie przepada za nią. Herbatke bardzo rzadko, raz mi po niej wymiotował. Zresztą herbatka to puste kalorie i dziecko po wypiciu hetbatki jest syte i nie chce cyca a herbatka nic mu nie daje...więc lepiej podać wodę która lepiej gasi pragnienie i tylko przelatuje przez dziecko więc go nie zapycha :)
Ja w upały Wojtka częściej przystawialam do cycka i był szczęśliwy :D

Anulka mój też na powietrzu śpi idealnie...
na zawodach przespał mi z 5minutowa przerwą na cycka od 9:30 do 14:30..jak nigdy w ciągu dnia !:o

Aneczka u nas też jaraja i na klatce i w windzie...za nic maja sobie ostrzeżenia...zamiast wyjść z klatki i zapalić to już doczekać się nie mogą i odpalają fajka jak tylko z mieszkania wyjdą...

I po sesji mam ambitny plan ćwiczyć...bylebym się tego planu trzymała ;)

To wracam do nauki
 
Tabasia masakra!! Już dawno powinni Ci to zrobić a nie tyle czasu vzekać :-/ ale może jednak Ci zrobili jak się nie odzywasz..

Ehh byłam na tej konsultacji neurologicznej w centrum rehabilitacyjny i jestem podłamana :( mały musi mieć rehabilitacje :( ma asymetrię ułożeniową, słabe napięcie mięśniowe i jeszcze coś..dostał narazie 12 razy po 2 w tygodniu..a czeka się ok 3 miesięcy.. A pani dr na wstępie mnie zrąbała jak go trzymam..że źle :( ehh
Źle mi..
 
Natasza a jak go trzymałas że według niej źle....?
Nie martw się, po rehabilitacji będzie ok!;) ważne że teraz będziecie korygować wadę póki kosteczki podatne na takie zabiegi !;)
 
Pat ale jak sobie pomyśle że będzie płakał to mi już chce się płakać że taki maluszek a musi się już męczyć
A trzymałam go mniej więcej tak bo drugą ręką zamykałam drzwi to powiedziała ze jest wygiety do tyłu i takie trzymanie powoduje problemy ze jak dziecko się trzyma przodem to trzeba "je zgiąć w pół" nie wiem czy ktoś rozszyfruje mój obrazek ale chodzi o to aby trzymać dziecko tak jakby siedzące ale nie trzymać ręke pid pupą tylko pod kolankami aby się tak zapadło..skomplikowane to do opisania :)
 

Załączniki

  • 1434387806781.jpg
    1434387806781.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 61
  • 1434387975673.jpg
    1434387975673.jpg
    5,9 KB · Wyświetleń: 51
natasza wedlug rehabilitantow wiekszosc dzieci jest zle trzymana ;) z tym ze jesli dziecko ma prawidlowe napiecie to nic mu od tego nie bedzie
porehabilitujesz sie troszke i bedzie git :)
ja wiem o co ci chodzi z tym trzymaniem :)

tabasia hop hop zrobili ci czy nie ?
 
reklama
Do góry