reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Tabasia, kurczę, ale o co chodzi? wg nich jest ok?? czy boją się poprawiać? nie rozumiem, myślałam, że już zakwalifikowana jesteś, przykro mi :(

Anulka, moja max wypiła kiedyś 120 ml wody. Jednorazowo zdarzyło jej się 60, ale na ogół po 10-20 czasem po jedzeniu. Przed jedzeniem nie lubi.

Moja rano też masakryczną kupę walnęła i robiła dalej w trakcie przewijania... Rączki i nóżki czasem ma w kupie, bo zdąży się wysmarować podczas przewijania...

Jak w bloku mieszkałam, to też palili na schodach, a do tego na sąsiednich balkonach i wszystko do domu leciało, nie trawię papierosów i tego smrodu :( oprócz tego jeszcze parkowanie mnie wkurza. Ostatnio jakaś paniusia zaparkowała na miejscu dla rodzin z wózkiem, które jest szersze, mąż zwrócił uwagę , a ona coś bezczelnie odpowiedziała. Innym razem na tych miejscach postawiali sobie samochody - 3 na 2 miejscach, bo brakowało wolnych. I jak wyjąć fotelik, jak ledwo drzwi można otworzyć, bo tak ciasno...

Natasza, jaką metodą macie rehabilitację? Nie martw się, dacie radę, tylko chyba nie ma co czekać 3 m-ce (u nas na nfz normalnie miejsca w styczniu, a że mamy "pilne", to może się uda za 4 m-ce, ale nie wiem, czekamy cały czas na telefon). My od soboty chodzimy prywatnie, teraz idziemy w czwartek. Ja też wiem, o co chodzi z trzymaniem :)

Od neurologopedy mamy kolejny zestaw ćwiczeń. Ten na szczęście mam robić, jak Małgosia śpi i jest to delikatna i przyjemna stymulacja ciałka i twarzy.
Pediatra kazał powtórzyć morfologię za 2 tygodnie. Na razie nic nie powiedział. Tarczyca wg niego w normie, podobno dla dzieci norma TSH jest do 12, ktoś coś wie na ten temat? Margo?
I kazał brać leki krwiotwórcze.
Dziś 4050g.
 
Milia niestety nie wiem jaka metoda..było kilka rzeczy nabazgrane na kartce i nie nogłam rozczytać..lekarka mało komunikatywna ja jeszcze mniej i jeszcze przerażona więc i tak dobrze że tyle wiem :-/
No też mamy czekać na tel może być szybciej..no i bedziemy czekac bo my za miesiąc jedziemy na urlop to nie ma jak zaczac teraz ..ale moze tato mój coś przyspieszy..zobaczymy.. Będe się przykładać i batdzo dużo kłaść go na brzuchu ...może trochę to pomoże..

Milia to waga do przodu fajnie:) no widzisz lekarz kazał powtórzyć wyniki na spokojnie :) będzie dobrze!
Fajnie że wizyta udana i kolejne ćwiczenia tym razem przyjemne:)
 
Tabasia - masakra! nie dziwię Ci się, że jesteś 'zła';-)
Natasza - też wiem, o co chodzi z trzymaniem, bo Starsza parę ładnych miesięcy na rehabilitacji była. Spokojnie, będzie ok, moja to nawet lubiła. też myślę, że nie ma na co czekać. albo iść prywatnie, albo chociaż na wizytę do rehabilitanta prywatnie i niech pokaże trochę ćwiczeń.
Milia - bedzie ok, skoro nic nie mówił tzn, że nie ma paniki:tak:
Pat - powodzenia w nauce!
Sataga - jak tam?
Doli - a jak starszy?
Duzo dziewczyn się nie odzywa - muminek, sharmota, renatka, katla i mnóstwo innych? jak podczytujecie, to się zameldujcie;-)

u nas 2 godziny ryku kolkowego, ale już śpi. czyli kawa z mlekiem nie dla mnie jeszcze:-(
Dobrej nocy, dziewczynki!
 
Milia i jak, mowil o przybieraniu znowu? Ze za malo?
Chamstwo z tym parkingiem. Fajnie ze takie mile cwiczenia dostalyscie.

Natasza a moze idz jeszcze do innego lekarza. Bedzie dobrze, nie martw sie.


Tabasia masakra, mam nadzieje ze to szybko naprawia
 
Pat przyjemnej nauki ;-)

Tabasia... looo matko nie zrobili? Spieprzyli i teraz nie chca naprawic? To sie w glowie nie miesci!..obys w pl zrobila..!

Milia na apokojnie. Na pewno kolejne badania beda lepsze..a Malgosia przybrala na wadze chyba nie malo?
 
Chca naprawic ale dopiero za 2tyg kolejna wizyta u konsultanta i dopiero termin na zabieg. Czyli k... sierpien jak nic :/^/
 
Tabasia, bez sensu :( dziady...

Kuklaki, nic nie powiedział tym razem, ani że dobrze, ani że źle. Przybrała całkiem nieźle moim zdaniem, pomimo ostatnich upałów. Chociaż ważona była w trochę zasiusianej pieluszce, ale nie wiem, ile taka pielucha może ważyć, strasznie napompowana nie była.

Trochę dużo tych ćwiczeń nam się robi, jeden zestaw 2x dziennie, drugi 1 raz, trzeci 4x i czwarty 4x... Oprócz jednego resztę można łączyć ze sobą, ale wraz z kolejnymi wizytami u specjalistów będą nam dokładać nowe ćwiczenia do tych zestawów, które już mamy. Z czegoś trzeba będzie zrezygnować, chyba z tych od pani, która już do nas nie przychodzi...
 
reklama
Do góry