reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

No to prawda, też podziwiam te z was co mają więcej niz jedno, choć moja jak narazie nie dała mi porządnie w kość skoro jeszcze mam czas sprzątać gotować itd

Margo jakbym ja przestala cokolwiek robić w domu to bym chyba nie miala w czym jesc, co jesc w czym chodzić i do tego zabijalabym się o śmieci w domu... :/
Jezu mój naprawdę mnie już doprowadza do szału... Staram się z nim prawie nie gadać, odzywamy się tylko 'sluzbowo' a on chyba nawet nie zauważa ze coś jest nie tak :/ czy oni naprawdę są tacy slepi ?? :p

Karina przydałaby się taka wygrana ... :D
 
reklama
Hejcia dziewczyny... nie mam nie bylo mnie pare dni, nie mam czasu normalnie na nic... ostatnie dni spedzilismy na dworze, pogoda piekna byla.. wiec cale dnie poza domem.. a jutro wyjazd na upragniony urlopik :p wiec przyszykowanie, pakowanie itp...
No u nas ostatnio noce kiepskie, maly daje popalic, a mala nie lepsza... tylko najlepiej raczki, noszenie...mama dzis wyjechala i jestem sama, no bo moj w pracy... a ostatnio znow mam problemy zoladkowo jelitowe, ledwo zywa jestem.. ech...bylismy tez na usg bioderek i wszystko jest dobrze...maluchy ladnie rosna i przybieraja na wadze:tak:
No i bylam u dermatologa bo pojawily mi sie syfy na twarzy, myslalam ze to zmiany hormonalne ale powiedziala mi lekarka ze to zapalenie bakteryjne mieszkow wlosowych, dostalam antybiotyk na skore i masc... i musze przyznac ze mi to znika... szpecilo mnie to strasznie!

p.s wiecej musze was doczytac....:tak:

Karina szybko wrocilas do pracy, mam nadzieje ze jakos minely godziny bez maluszkow :tak:super terapia.. a zdjecia super!

sataga zdrowka!!:tak:

Magdalena
witaj spowrotem :) śliczny Mikołaj :tak:

Margo ja ostatnio tez nie mam na nic czasu, nie wyrabiam... zmeczona jestem tym wszystkim, wszystko na mojej glowie... :-(

Oltoma, super, że z bioderkami wszystko ok ;-)
 
kurcze malz ma w przyszlym tyg urlop a pogoda ma byc do bani w tym czasie u nas :( zastanawiam sie nad upolowaniem jakiegos last minute do Grecji czy Chorwacji
Tylko obawiam sie ze maluszkowi bedzie za goraco :/ ale z drugiej strony przeciez tam tez dzieci sie rodza i jakos zyja ;)
 
Kuklaki no mam przedsmak dwójki..ale to dziecko nie ma żadnych zachamowań ani zasad..Adaś jest mega zmęczony :(

Ja mam wkładki z johnsona i jestem mega zadowolona te z rossmana i lovi mi przeciekały
 
Natasza, super, że wizyta się udała i Adaś zyskał fajnego dziadka i przyszywaną babcię :)

Karina, nie wiem, czy coś jej się przyśniło, ale jak dostała mleko, to od razu się uspokoiła, teraz drugą noc z rzędu tak z płaczem się obudziła, a potem 1,5 godziny później znowu płakała, ale już nie dałam jej jeść, tylko wzięłam ją do łóżka i zasnęła.
Trzymaj się dzielnie w pracy &&&

Tabasia, moja też chce jeść co 2-3 godz., a jadła co 3,5-4 już. Muszę chyba robić jej większe porcje, choć nie zawsze zjada pełną butelkę. Ale od kilku dni ewidentnie ma zwiększone potrzeby. Super, że idziesz do przodu z pracą :)

Sataga, wracaj szybko do zdrowia!
 
Hmm może też spróbuje to z johnsona w takim razie

Moja przy kp może i by jadła rzadziej ale jak muszę czesciej... Ehh

Jutro szczepienie :( znów ten płacz, a mi znowu serce będzie pękać :(
I dowiem się ile wazy pewnie ;) liczę na jakieś 4900 :D
 
Babydust u nas nie ma jeszcze upałów. Dzisiaj pochmurnie było więc na spacer poszłam i mnie słońce nie paliło całe szczescie.

Milia tobie sie z płaczemvobudziła a moja się kąpała wszystko spoko a nagle jakby sie czegoś wystraszyła, ręce w góre poderwała i w ryk, nie szło jej uspokoic, nawet ubrać jej nie mogłam tak sie darła, nawet kaszlała z tego, dopiero jak cyca dałam to się uspokoiła.

Margo Po południu mi posta nie wysłało, pisałam że koło mnie nie ma żadnego parku, jeden jest ale pełno gołebi i smród że nawet obok sie przejść nie da, a nad może daleko bo obok centrum mieszkam. Pozatym Ateny nie są przyjazne mamą, wszędzie pełno aut poparkowanych że ledwo przejść idzie, chodniki też masakra, tu drzewo na środku, tu słup, tu schody na pół chodnika i sie z wózkiem nie mieścisz. Dlaa rowerzystów też ani ścieżek ani nic. Porażka.

Aga kciuki za szczepienie.

Margo fajnie masz że nie musisz nic robić. Teraz możesz sie małą zajmować bez myślenia że nie posprzątane itp.
 
reklama
Do góry