reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Karina mam nadzieję że to jednak nie będzie nic poważnego. Trzymam za ciebie kciuki mocno mocno mocno.

Aneczka moja córcia była 3 dni w szpitalu. Miała pobierany płyn mózgowo-rdzeniowy. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło i jesteśmy już w domku.

Milia bardzo się cieszę że już macie termin. Trzymam kciuki za jutro.

Dziewczynki dzięki że pytacie. Z mloda juz dobrze choc apetyt dzis troszke mniejszy ale wraca do formy :)

A wlasciwie to po co te przedluzki do body? Zeby bylo na dluzej??

Ok. Mykam spac. Spokojnej ;)
 
reklama
Baby widze ze sobie odpowiedzialas;)

Tabasia tak dokladnie zeby moc nosic dluzej. Moj 56 i czesci 62 juz nie zalozy a dzieki nim moze nosic te bodziaki. Nawet mozna pominac jeden rozmiar w zakupach. A ze niektore te bodziaki takie slodkie wiec je dluzej wykorzystamy.

Dzis nie mogl mi usnac chyba pobilismy rekord w usypianiu i w koncu padlismy oboje. O polnocy karmienie i dopiero poszlam pod prysznic. Przeciez zawsze spi w nocy po karmieniu. Bez paniki sie myje oczywiscie drzwi otwarte. Slysze w polowie stekanie. Nie mozliwe mysle;). Troche jeszcze posiedzialam w tej laxience. Wracam a ten rozkopany , oczy jak 5 zl i sie smieje. Do tego obsrany. I znowu sie usypiamy.
 
Ja sie dopiero kładę...

Chyba mloda obudzę na cycka bo jak mi sie za godzinę obudzi to bedzie nieciekawie :-D:-D
 
Marela fakt
... No za późno;) my już w 68 wchodzimy bo pajace małe na długość a po co mam dziecku ruchy krępować;) body też na długość małe że na karku mu schodzą na plecy :D

Mój też tak usypial wczoraj... I zasnął po 21 dopiero a zazwyczaj ok 19-20 już spał, chyba ten upał tak działa na niego bo nawet kąpiel go nie wyciszyla.. I Zjadl mm :/ bo ciężko mu doić eh co ja z nim mam... Potem mało je w nocy a w dzień chce więcej a ja nie mam :(


Milia kciuki za wizytę dziś!

Kuklaki ale masz z tymi kupami hehe może zrób jakąś barierkę;)

Karina no to miejmy nadzieję że nic nie wyjdzie..
 
Doli bo ona zawsze atakuje jak sie nie spodziewam hahaha.

Moja wczoraj po pierwszej jeszcze nie spała, położyłam ją w końcu obok i poszłam spać a ona sama zasneła ale nie wiem kiedy. Wstała dopiero teraz o 7.30, szok.
 
nasza gwiazdka była wczoraj szczepiona- mój mąż był z nią podczas klucia, młoda była dzielna ale jak jej po wszystkim dalam cyca na pocieszenie to tak biednie lkala, normalnie aż zalosc serce mi scisnela. potem cały dzień chciała być przy piersi, nawet jak tylko jej pierś z dzioba wypadła to strasznie plakala-pewnie źle się czuła albo odreagowywala stres. balsam się co będzie w nocy ale moja dzielna dziewczynka ładnie spala. zobaczymy co będzie dziś:) miłego dnia mamusie i dzidziusie:)

Karina to faktycznie dzieciaki Twoje będą wysokie, u nas mąż ma 189 a ja 180 wiec chyba będziemy mieć modelkę;)
 
Doli już i tak czekam ale wczoraj zaczeła już płakać więc poszłam przebrać.

Muminek no to masz dzielną dziewczyne i też wysocy jestedście, wow.

A jak wam dzieci w cm rosną bo moja w miesiąc 6 cm urosła
 
Jak nie urok to sraczka!! Zwymiotowala mi cale mleko :/ mam nadzieje ze to jednorazowy incydent...
Ide mlodego do przedszkola zaprowadzic i siadam do ksiazek...
Echhh z pierwszym nie bylo tak zle a tu ciagle cos :/
 
reklama
muminek wow! ale jesteście wysocy a ja myslałam, że z moimi 175 jestem jedyną żyrafą;-) bo tak dotychczas było ..

Kuklaki o kurcze to nieźle ;/ ja to jak przebieram to stoję z boku bo tez lubi pryknąć z kupką..

Tabasia spokojnie..może to nic..oby..napewno!
 
Do góry