reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Tabasia oby to tylko raz z tym mlekiem !!

Kuklaki haha latające kupy są dobre:) jak był mniejszy Adaś to też robił takie numery i zdarzyło mu się nawet na moją ręke jak podkładałam czystą pieluchę :))

No te upały będą straszne dla naszych dzieciaczków i dla mnie osobiście też :(
Adaś jest zimnolubny po mnie więc wczoraj było mu juz strasznie gorąco..poszedł spać w samym body z kr rękawem i nogi przykryte pieluszkę

Dziś już u nas 21stopni..a my dopiero wstaliśmy :)

Milia jeszcze raz kciuki za wizytę!!&&

Karina dobrze ze chociaż dermatolog Cię przyjął
 
reklama
natasza u mnie już 27.... :(

maluch też nieznosi upałów..spac nie może, je dziwnie, ryczy i ogólnie masakra

za to mamusia idzie opalac białe uda na balkon :-D
 
Ja mam 178 wiec tez mała nie jestem :p

A co do kup...to ostatnio przebieralam małego w samochodzie pod sklepem i tak wystrzelił że zasrutal mnie od cyckow aż po spodnie...kupa mi z reki kapała i było ni słabo.....:p
Tabasia może mała miala tylko cofke ? I tak dzielne dziewczyny jesteście!:*
 
Kuklaki ja nie wiem ile, takie dziecko ciężko zmierzyć, niby po ur miał 56 a teraz 57+/- 2cm ale mi się wydaje że albo miał mniej, albo urósł bardziej
 
Podrawiam was z dalszej podróży. Dzieciaki mam idealne do drogi :) jedno spi a drugie bajki ogląda :)
 

Załączniki

  • WP_20150603_10_01_27_Pro.jpg
    WP_20150603_10_01_27_Pro.jpg
    14,3 KB · Wyświetleń: 50
O Pat to też nieźle cie załatwił.

Tabasia oby to jednorazowe było.

Ale wieje u mnie. Ja po południu ide na kontrole do gina.
 
Ja 180, mąż 190, Zuza będzie koszykarka :p.

Kuklaki, moja 5,5 cm :-)

U mnie latających kup brak, całe szczęście :p

Temperatura wykańcza, mała śpi w samym bodziaku...
 
reklama
Do góry