reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Doberek!
Sorki, że tak na krótko, ale urwanie głowy mam!
Pat, dostałaś gdzieś termin na usg bioderek?
Ja wczoraj zapisałam Adasia na czwartek 04.VI w Medicover. Tylko ja mam pakiet, więc nie wiem ile wizyta płatna bez pakietu. Odezwe sie po tej wizycie

Mój Klocus skończy w czwartek 6 tygodni a dzis waga wskazała 5460!!!!
 
Oltoma oj to szybko klocusiowi idzie :) piekna waga

Karina daj znac jak po wizycie

ja na zakupach bylam z mama i malutka nog nie czuje :/

ale pogoda sie poprawila choc troche :)
 
Z tym zastojem spróbuj tak jak ja cyca do gorącej wody w wannie, albo misce i ręcznie po wodą próbuj doić, mi dwa dni trzymało i też nic nie pomagało, mała też nie chiała ssać, a to pomogło, poleżałam w wwannie z zamoczonym cycem, a potem w wodzie ścisłam żeby mleko poleciało i puściło.

Asiatipl dokładnie tak robię - juz 6 dzień, trochę puscilo ale nie całkiem:(
 
Hej

Tabasia jak Carmen?

Karina wróciłaś już od lekarza?
A wy z m to tacy wysocy że myślisz że Emily będzie miała z 180cm?

Ja się dałam do sprzątania ale cieńko to widze mała spała ale ani pół godziny i sie drze że głodna ale ona dopiero co jadła, chyba ma ten skok bo co chwile jeść chce a przy tyma wali takie kupska że szok i to ze trzy dziennie jak nie więcej, aż przecieka pampers.

Milia super że sie termin zwolnił
 
Oltoma no to ladniez ta waga leci :)

moja dzis na swoje rowne dwa miesiace walnela kupsko najwieksze odkada sie urodzila :szok: szik wszystko brudne a kupa az po pachy :szok: doslownie :-D
 
Doli ja do bodziakow kupilam przedluzki. Za fajne ma na 56 czy 62. I juz od ok 2 tyg wykorzystujemy;).

Pisalam wczesniej post ale przy wysylaniu wcielo: / i juz nie pamietam co komu.

Tabasia jak Carmen?

Milia no to fajnie ze sie Wam uda przed wakacjami.

Karina i co z tym ugryzieniem?

U nas dzis pieknie. Ale Tym nie chce mi w dzien spac i tylko z 1,5 h na dworze. Potem na balkonie troche posiedzielismy. A teraz jak co wieczor koncert. Nie umie sie wyciszyc biedny:/
Wazylismy go na zwyklej wadze to ma 6 kg. Wiadomo ze to nie dokladne ale kto go nie zobaczy to o jaki fajny pucus. A udka jakie konkretne.
 
Ostatnia edycja:
Hej!
Nawet trochę dziś podczytałam:-)
milia - super, że macie wcześniej termin!
karina - kciuki za Ciebie!
a co było z Carmen Tabasi? nie doczytam, niestety...
mój Mały ma kłopoty z zaśnięciem wieczorami ostatnio, rekord był do 23.30 wycie:crazy: teraz bujany przez moją mamę, ale brzęczy cały czas, brzuszek mu dokucza chyba:-(
Dobrych nocek, dziewczyny! u nas bez zmian - cały czas karmienie co 1,5-2 godziny
 
reklama
marela jakie przedluzki ?? nie wiedzialam ze cos takiego jest hehe 10 lat temu to na bank nie bylo hahaha

Tabasia ukladacie sie na nowo w domku ?

Milia to fantastycznie ze macie juz wizyte jutro :) to zawsze miesiac do przodu moze jednak jeszcze w czerwcu cos sie uda zrobic - w koncu to ma byc WCZESNA interwencja :)
 
Do góry