reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Aga ja moją teraz przebierałam i akurat jak tyłek w górze trzymała to wystrzeliła z kupą, musze zmienic prześcieradło w łóżku, noge miałam obkupaną dywanik obok łóżka też .

Aneczka moja dzisiaj też tak je a nawet i ci godzine, masakra a dłużej niż pół godz to nie spi
 
reklama
W klinice mnie nie przyjęli .. Bo tam tylko nagle wypadki ..., wkoncu znalazłam dermatologa .. 2h czekania .., krew pobrali i dali maść i mam przyjść za 4 tygodnie na ponownie pobranie krwi .. Wtedy sie okaże ...

Kuklaki M ma 187 a ja 173 .. Wiec Emily spora bedzie ..., ludzie myślą ze ona ma 5/6 lat bo taka duża jest ..

Milia80 super z tym terminem :) [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

Dzieki dziewczyny za kciuki :) [emoji8][emoji8][emoji8]
 
Moja wczoraj miala pobudke wpol do 3. a potem spala do wpol do 8., ciekawe jak dzis bedzie ;-)

a w dzien to odkad z ta waga byl problem to w dzien karmie co 2 - 2,5 h troche meczace i czasem az szkoda mi jej budzic no ale jak trzeba to trzeba

Karina a ta masc to na co?ehh i czekac te 4 tyg... masakra
spokojnej nocki wszystkim:tak:
 
Ale mi dzień zlecial :)

Milia super ze macie termin na jutro:) :) kciuki aby wszystko dobrze poszło !;)

Chyba też muszę zakupuć takie przedłużki do body:) pewnie na allegro jest tylko jak to się fachowo nazywa?

Lei noo był dzisiaj upał my spacerowalismy po parku południowym i zaliczyluśmy kupę po pachy i przebieranko w parku w wózku :))

Karina mam nadzieje ze czujesz się dobrze i ze szybko zadziałali
 
Dzięki dziewczyny :)

Karina, dermatolog zna się na kleszczach? A krew na co pobrali, sama morfologia czy przeciwciała zbadają? i będą dzwonić z wynikami, czy jak? No bo jak to coś odkleszczowego, to trzeba szybko antybiotykiem chyba działać... Ale mam nadzieję, że to nie to :*
 
Milia moj kolega farmaceuta mial ostatnio kleszcza i tez nie dostal antybiotyku - bo ponoc ten antybiotyk na odkleszczowe paskudztwa jest wyjatkowo silny i dlugo trzeba go brac i ma duzo dzialan ubocznych a prawdopodobienstwo powiklan po kleszczu jednak stosunkowo male i nie daja na wszelki wypadek :/ on nawet kleszcza wysylal do Niemiec na przebadanie czy byl jakims nosicielem ;) a do tego zakazenie nastepuje po kilku tyg wiec nnawet jakby teraz wziasc anty to nie znaczy ze nie zachoruje sie - tak mi ostatnio tlumaczyl
 
Aga mam smarować nia to miejsce ... Nic nie zrobie ... Trzeba czekac ..

Natasza no czuje sie ok , co prawda stawy bolą .., ale moze to po pracy w ogródku wychodzi ...

Milia pobrali zeby zobaczyć czy juz widac cos z boreliozy .., a pozniej zeby porównać ...
Antybiotyki dopiero dadzą za 4 tygodnie jak cos bedzie ... Chyba ze sie sama zamelduje ze cos nie tak jest ... Ja mam dzwonić po wyniki ...

Babydust dokładnie tak mówią ...
 
Nie wiedziałam, że antybiotyk jednak później w razie czego... To dobrze, że jesteś pod opieką Karina. Ja wprawdzie nie znam nikogo z boreliozą, ale mój mąż ma w otoczeniu 2 takie osoby, mamę kolegi, która wiele lat źle się czuła, ale od jakiegoś czasu jest już bardzo dobrze i koleżankę z pracy, która prawie rok się z tym zmaga i u niej niestety jest coraz gorzej. Tak jak mówisz, miejmy nadzieję, że to od pracy w ogródku stawy bolą &&&
 
reklama
Do góry