reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

muminku mnie tez straszyli ropniem i mialam juz skierowanie do chirurga
oby ci przeszlo samo bo to jednak zabieg i mleka tez szkoda :(

a jak goisz sie po porodzie- wszystko juz dobrze ?

ja po weekendzie u wszystkich dziadkow mam z 6 kilo wiecej :/ brzuch znowu wystaje :(
 
reklama
Pat no to gratuluje :tak:

Tabasia super ze do domku!;-) no juz ladnie malutka wazy... :) moja mala powoli dochodzi do wagi 5 kg:tak:

Karina oo terapia z koniem.. musi byc to ciekawe!;-)

A my za tydzien jedziemy na krotki urlop:tak: juz sie nie moge doczekac
 
Uduszę mojego M! Zostawił maca w zasiegu rąk młodego. Właśnie mi go przytaszczył. dobrze, że mu nie wypadł. Laptop za 5 tysiakow i to firmowy a ten go tak zostawia.
Wiecie co wydawało mi sie że mała dużo śpi a ona dzisiaj od 7 rano przespala w sumie 2,5 godziny
 
Babydust z tym gojeniem to sama nie wiem, niby wszystko się źródło, ale widzę ze będę miała problem z tym zwieraczem, a właściwie z gazami - jak na razie nie jestem w stanie ich utrzymac- strasznie to przykre i krępujące. mam nadzieję że jednak to tylko czasowe, bo trochę kicha tak np w towarzystwie zapodać :/ zamiast kawy muminek będę miała smierdziuch? ;)
 
Pat gratki, fajnie tak na statku.

Doli super ze wszystko dobrze, a ma£y rośnie elegancko.

Tabasia super że do domciu oby już małej przeszło.

Muminku mam nadzieje że samo jednak przejdzie. Ale mała fajnie śpi na spacerku.

Margo zapomniałam ci napisać, mówiłaś że grubsze zasłony bo długo jasno a nie lepiej te zewnętrzne żaluzje?

Ja by£am na spacerku i małej na dzień dziecka kapelusik kupiłam.
 
Muminek witaj spowrotem !:D:* nowej ksywy za wczasu nie wymyślaj bo te dolegliwości bardzo często ustępują same !;) zresztą jak juz wszystko się wygoi to możesz zacząć ćwiczyć mięśnie zwieracza :)

Sataga u nas mały śpi e dzien tylko na dworze...w domu za cholerę chyba że wymordowany bardzo.
A dzisiaj u nas tak gorąco że mały w samym rampersie na dworze a i tak marudzil ze gorąco ^^
 
muminku fajnie ze znowu zajrzalas :)
trzymam kciuki za to zeby dolegliwosci przeszly :)

Pat tez uwazam ze fajnie ze na statku :) tak romantycznie :)
mam nadzieje ze pogoda wam dopisze :)
 
ImageUploadedByForum BabyBoom1433185383.524607.jpg
ImageUploadedByForum BabyBoom1433185400.940571.jpg

To nasz dzien dziecka :)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1433185383.524607.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1433185383.524607.jpg
    28,3 KB · Wyświetleń: 51
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1433185400.940571.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1433185400.940571.jpg
    36,3 KB · Wyświetleń: 49
Hej Dziewczyny!
Od paru dni nie zaglądałam, w ogóle nie jestem w temacie, nie wiem, co się u Was dzieje.My żyjemy, ochrzczeni, Starszej ospa schodzi elegancko. Siedzimy u mamy do końca tygodnia i tak jakoś się nie umiem zorganizować. Buziaki dla Was!
 
reklama
Szaj moj tak juz kilka dni mial takie. Dzis min. Pospal rano 2x1h z 3 min przerwa na cycka. A potem po 10 min. Masakra bo nawet na spacer nie moglam spokojnie pojsc. Przesiedzialam z nim na lawce.

Moj nie lubi jeszcze na macie. Chyba ze z bratem leza to wtedy tak. Za to pod karuzela chetniej.

Sataga ;) moje skojarzenie kanapka z mcdonald;). Bo my zawsze mowimy ze jedziemy na maca;) i tak sobie mysle - no co zaluje dziecku kanapki;).

Tabasia dobrze ze wyszliscie!!!

Do nas zawitala babcia na dzien dziecka- czyt tesciowa;). Starszy zadowolony i z babcia spi.Mlodszy dostal swoja pierwsza maskotke + kasiora;).
Ten.pluszak mnie tak ucirszyl ze szok. Tyle razy blagalam aby nie maskotki. Kiedys musze zluczyc ale mniej jak 50 to napewno nie ma;/. A juz wiekszosc u babc.
 
Do góry