reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

heju
nas skwar już 30 stopni :szok:a ja musze wyjść do sklepów, apteki itp. muszę to jakos ogarnac, żeby nie wychodzic w ten największy upał hmmm...

mały po szczepieniu OK.. no i wczoraj jadł o 19.40( z jednej ) a potem o...3 !!! wzięłam go na śpiocha bo by eksplozja cycków była :szok: tym bardziej, że z drugiej jadł o 17 :szok::szok::szok: tyle godz bez dojenia:szok::szok::szok:

po wczoraj kolan nie czuje, ale trudno walka z sylwetką trwa


Karina ale slodziaki :-) leć do lekarza z tym!!

marela u nas full miśków starszego :/ więc co moge to w szafie, żeby sie nie kurzyło, co dało sie upchac to w koszu na zabawki a reszte używaną -do spania sztuk ok 10.. piorę co chwile i tyle.. ;/

aga dobrze, że sie poprawia serduszko :-) a Ty wpadaj jak masz czas ;D ja to na bb siedze jak karmie ;-) najcześciej..
my mamy karuzelke fp z plastikowymi elementami własnie, jest b. fajna o taka: FISHER PRICE Y6599 KARUZELA ROŚNIJ ZE MNĄ (5149510124) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

milia mój tez niby tylko 1 cm urósł, ale on był źle zmierzony bo w tułowiu body krótkie już..


ja niestety już zbieram doopke, wieszam pranie i lece do sklepów bo nie wyrobie się a wiecie , że ja musze latać jakbym sraczke miała :p bo do 11 ogarnięte wszystko musi być :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::szok::-D:-p:-p

ubiorę chyba sukienke albo krótka spódnice :eek:
 
reklama
Muminek no chyba pojadę do kliniki ...

Doli no chciałabym lecieć, ale u nas ferie i wszyscy pozamykane maja ... Wiec do kliniki pójdę ...
 
u nas tez mialo byc cieplo ale na razie kurna 12 stopni brrr
tych 30 to wam zazdroszcze :(
mam nadzieje ze jak pojedziemy na poludnie to wtedy bedzie cieplo
 
Doli, laze właśnie po mieście, piekna pogoda, a wieje chłodny wiaterek :p. Wiec jeśli masz wyjść, to idź teraz, bo jest super :-).

Karina, tez bym pojechała na IP z tym miejscem po kleszczu...

Babydust, może się jeszcze ociepli :-) u nas tak ma być przez najbliższe 2 tygodnie...
 
Dzwoniłam do ZUSu, a babeczka do mnie, że jeszcze nie ma statusu wypłacenia zasiłku, bo dopiero tydzień temu został złożony jakiś potrzebny dokument. I teraz nie wiem czy mam dzwonić do pracy i robić dochodzenie/aferę czy sobie odpuścić i czekać. Słyszałam, że ZUS lubi się tak ociągać, ale to jest nieludzkie. Dobrze, że mój Mężczyzna zarabia, bo inaczej byłoby kiepsko. Chory ten nasz polski system :/ Coś czuję, że będziemy musieli się zapożyczać,a nigdy mi się to nie zdarzało. W naszym kraju strach chorować i rodzić dzieci. Umiesz liczyć, licz na siebie...:/
 
Dobry.
U nas nocka spoko. Choc budzi sie na karmienie o 1 i 5 rano to je tylko po 30ml...
Wyszorowalam ja dokladnie po tym szpitalu wcxorsj :)

Doli zazdroszcze pogody. U nas huragan. Wczoraj kupilam farelke :/ nienawidze tej pogody. To miedzy innymi przez to tak mi dzieci choruja :( starszy okropnie zasmarkany :/

Karina jedz sprawdz. Mam nadzieje ze nie zlapalas nic przez tego kleszcza! :/ trzymam kciuki!!
 
Karina, oby to nie było jednak od kleszcza... To jest kropka czy rumień? jedź sprawdzić, kciuki :*

Z tym wzrostem to zawsze na odwrót niż by się chciało... Podobno średnia wzrostu dla dorosłych kobiet z ZD to ok. 140 cm, więc malutko :( do tego problemy z metabolizmem i przez to skłonność do otyłości.

Asia, przykro mi, może spróbuj w pracy się dowiedzieć, żeby zmobilizować ich w przyszłym m-cu do szybszego przesłania dokumentów...

Doli, fajna karuzela :)
 
Szaj gdzie Ty się szlajasz??? :p
Ja już wróciłam bo zaczyna być parno a poza tym kupiłam wszystko i młode Glodne bo jadło tylko godz temu...

Tabasia przyjeżdżaj już :)
 
reklama
Do góry