reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

O pogodzie sie nie wypowiadam. Oficjalnie mam dola :( juz drugi miesiac jest jak w lisopadzie :( leje i wieje,slonca jak na lekarstwo. Na pslcach moge policzyc ile razy bylam na spacerze dluzszym niz 5 minut ;(
 
reklama
Dzień dobry,

Tabasia uff że już z Carmen lepiej. U mnie pogoda ładna tzn słońce świeci ale wieje tak że meble na tarasie mi poprzesuwało tak więc dziś siedzę w domu.

Babydust super że Basia do właściwego rytmu karmienia wróciła. Moja w nocy już lepiej jadła ale to jeszcze nie to. Poza tym chyba brzuszek ją w nocy męczył i kupska zrobić nie mogła tak się biedna spinała i kwękała przez sen... Teraz już lepiej. Zastanawiam się tylko co ja takiego zjadłam ze się tak męczyła. Dietę mam taką samą od początku więc już nie wiem... CHyba wyślę chłopa do apteki po czopki żeby kolejnej nocy się tak nie męczyła..

Doli zazdroszczę temperatury. Ja chciałam dziś do ogrodniczego pojechać i jeszcze trochę roślinek do ogrodu i na balkon dokupić (w tym roku nic sama nie siałam więc kupować muszę) ale tak wieje że nie dam rady sama z Małą się wybrać więc siedzę w domu. Nawet taras odpada tak wieje.

Lei ale Ci fajnie. Też bym się do kosmetyczki wybrała. Na taką wizytę full wypas ale dopóki mała nie ma paszportu to jestem uziemiona (tu się nie wybiorę bo zbankrutuję, szkoda takich pieniędzy wydawać jak taniej wyjdzie wybrać się do Polski)

Karinka mam bardzo podobną matę. Mała uwielbia na niej leżeć :)

Dziewczyny nie mam dzisiaj pomysłu na obiad. Ogólnie jakiegoś lenia mam i nic mi się nie chce.:eek:
 
margo ja mam tak samo z gotowaniem
w zeszlym tyg juz pizza przyniesiona do domu byla i pierogi z zamrazarki (dobrze ze takie domowe chociaz ;)) no szczescie bedac w ciazy zrobilam troche jedzonka na zapas i pomrozilam wiec powoli wyciagam i zjadamy to co tam jest :) a na a dzisiaj zrobie placki buraczane i cukiniowe na nic wiecej mi sie nie chce:-D
 
Pat super!! :-D

Margo ja juz po mani/pedi i czuje sie bosko! Czekam teraz zeby troszkę pazury podeschly i wszyscy razem do CH jedziemy troche połazić tez na dzien dziecka. Córcia dostała lego duplo od dziadków. Ode mnie nie dostanie w dupe takze niech sue cieszy hahahaha :-D
 
Milia na naszym kościelnym ślubie bedzie 6osob :) i po kosciele tylko obiad w domu bo na 18 spotkanie przed chrztem :) my mielismy przyjecie i impreze przy cywilnym i to nam starczy :)
 
reklama
Do góry