reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
jestesmy już po wizycie.
maluch został zaszczepiony tylko na wzw z uwagi na to, że ma resztki kataru i mamy szczepienie za tydz w czw. , do tego pobrali mu krew na bilirubine także wyobraxcie sobie mój koszmar i łzy jak ta bidula ryczała :sorry::( teraz sobie śpi ale jak długo to nie wiem ..

wazy 4870 kg :-) za 2 tyg przybrał prawie 400 gr :-)
w klacie 1 cm więcej :-)

ta nasza wysypka to nic pokarmowego, to kontaktowa od swetra jakiegoś zapewne bo tak się pojawiła też.. także jestem happy..

Margo poczekaj jeszcze chwila i będziesz miec ciepło chociaz rok temu pamiętam byliśmy w Norwegii w maju i była taka żarówa i upały, że szok ..

babydust, Margo ja też leniwa z obiadami.robię warzywa na patelni na oliwie i to z kasza taki "kaszotto" lubię bardzo, albo gotowce pierogi, leniiwe, kopytka itp .. pizza to na kolacje bardziej

Pat a niech że se weźmie grilla przenośnego na statek i robi :p

tabasia super :-)
 
Tabasia uff dobrze że do domku. Oby teraz już tylko lepiej było.

Doli no widzisz to dalej możesz pochłaniać tą swoją czekoladę :-D A Hubi to już duży chłopak. W klacie się rozrasta ;-)

Co do tych upałów w ubiegłym roku to pamiętam pamiętam. Az trudno sobie wyobrazić że rok temu dokładnie 09/06 pływałam tu w morzu. Dziś bez kurtki to nie da rady. No ale cóż może się polepszy bo już mam dosyć siedzenia i najchętniej to poszłabym na jakiś spacer. Doli zazdroszczę tego roweru. Ja też już niedługo wsiadam na mój. Ale czekam aż się blizna totalnie wygoi. Masakra to już 2 miesiące a ja jeszcze musze uważać :baffled: Brzuch obwisły. Pora by była się zabrać za siebie. Jeszcze 5 kg do wagi sprzed ciąży (wychodzą te wszystkie pączki i obadanie się na całego w ostatnich tygodniach ciąży) :eek::baffled::zawstydzona/y:
 
Natasza mielismy do Magnolii jechac ale siedzimy jeszcze w Rynku. Fajne rzeczy tu porobili, plaże, leżaki, duzo zieleni, grille piwko i kramiki z różnościami. Chill :-D
 
uff doczytałam Was dziewczyny:) dużo się ostatnio działo na forum - Tabasia ciesze się ze juz z malutka dobrze:)

u nas roznie- właśnie walcze z zastojem w piersi, miałam zapalenie, ponad 39 stopni gorączki, biorę antybiotyk:( bol masakryczny. . teraz juz czuje się dobrze ale szósty dzień walcze z zastojem i nawet polozna masażem nie umiała mi go rozbic:( młoda głodna bo z tego cycka mało leci, jak ja dostawiam to zaraz się wscieka. próbowałam juz wszystkiego chyba, ciepłe oklady przed karmieniem, zimne z kapusty po, masaże, laktator a cycek dalej zablokowany:( jutro idę na kontrolę do lekarza bo mnie przestraszył ze na jego oko to się tam ropien robi a to trzeba usuwać chirurgicznie i wtedy pewnie trzeba będzie przepalić pokarm.. normalnie masakra
a jakby mało było tego to młoda chyba ma skok rozwojowy bo ciągle głodna. . spać nie chce, zasypia przy cycu ale jak tylko chce ja odłożyć to oczy jak 5 zł i ryk. no i oczywiście dokarmienie butelka nie wchodzi w grę - jak tylko usiłuje jej podać to ryk, mimo że głodna. wczoraj przeszłam sama siebie bo Lila ciamkala cycka a ja jej z boku strzykawka podawalam mm:) matka oszustka:)
 

Załączniki

  • 1433171787593.jpg
    1433171787593.jpg
    24,9 KB · Wyświetleń: 52
Ważyłam się wczoraj...Jeszcze 6 kg do wagi sprzed ciazy, masakra...Nie chudne, a jem racjonalnie, nawet trochę się ruszam...muszę wynaleźć jakiś patent na ćwiczenia z małą, bo ze spaniem u niej krucho, a sama na tak długo w łóżeczku nie ulezy... :p. Macie może jakieś pomysły?

Muminek, dobrze, że idziesz do lekarza, oby się dobrze wszystko skończyło :-). Co to jest przepalanie pokarmu?
 
reklama
Do góry