reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Hej Muminku :) pięknie Lila śpi, fajną pogodę miałyście :) oby wszystkie dolegliwości jak najszybciej minęły &&&

Karina, widzę, że akcja balonik :-)
Pytanie do tych, które mają psy: czy Wasze też przybiegają na dźwięk piszczących/grzechoczących zabawek? Mój od razu przy łóżeczku, a potem jeszcze pysk między szczebelki wkłada w poszukiwaniu...Jak przyjdzie mata, to pewnie też będzie myślał, że to dla niego...

Aneczka, fajnie, że wszystko się udało :-)
 
reklama
Karina EMily ma piekne zdjecie :) normalnie gdybym nie wiedziala ze jest ciezko chora to nigdy bym nie domyslila sie patrzac na jej zdjecia :)

Milia niezle z psem hahaha troche drogie te zabawki dla psa ;)

marela z pluszakami tez tak mialam matko takie kurzolapki - kiedys oddalam do szkoly do swietlicy i teraz dla Basi nie mam ani jednej :-D i tak zle i tak nie dobrze :p a niektore naprawde byly sliczne
zostal nam sie tylko jeden TYGRYS wielkosci ok 1,5 metra na razie za lozkiem gdzies lezy :) starsza corka uwielbiala sie nim bawic jak miala mniej niz rok - bo slyzyl jej jako oparcie jak siedziala jeszcze chwiejnie :) kladla sie na nim i wygladala podobnie jak Nataszowy synek ze slonikiem :)
 
Najlepszego wszystkim Waszym dzieciaczkom :)

Jejku nie daje rady podczytac was... od tygodnia jakos nie ogarniam zeby przysiasc do bb.
W poprzedni weekend mnie przewialo i chodzilam z bolami jakimis pod zebrami i w ramieniu, w pon. sie znalazlam u lekarza ale juz zaczelo przechodzic, w miedzyczasie w tyg wizyta z Mala u kardiologa, pow. ze jest lepiej, prawdopodobnie ten przewod Botalla sam sie nie zamknie ale od ostatniej wizyty chyba sie troche zmniejszyl i nie ma powodu do pospiechu z tym, a od 7kg wagi dziecka zabieg zamkniecia tego wykonuje sie jakos przez skore,i narazie dalej kontrole a ten zabieg mozliwe ze gdzies wtedy po wakacjach dopiero.
Bylismy rowniez skontrolowac wage Malej no i okazalo sie ze czestsze karmienie w dzien przynioslo efekty i jest lepiej z waga, w tydz180 g :-)
tak poza tym to dowiedzielismy sie ze z racji tych problemow z serduszkiem to szczep. na pneumo za darmo, mala rosnie sporo juz ciuszkow do odlozenia ;-)
W domu co chwila cos do zrobienia, a jak nie to karmienie a jak poogoda to spacer i tak czasu na forum brakuje do tego neta w tel chwilowo nie mam a do kompa nie zawsze moge siasc...:/ no i jak na zlosc komp tez sie sypie, dzis jeszcze jakos Moj go zdolal naprawic ale mowi ze nie wiadomo jak dlugo pociagnie...Tak wiec prosze o wyrozumialosc ze tylko o sobie tym razem :zawstydzona/y:
jak znajde chwilke t podczytam bo nawet nie wiem co tu sie dzieje...

Nasza dostanie prezent na dzien dziecka troche pozniej bo po wyplacie ;-) chcemy kupic karuzelke do lozeczka bo zaczyna juz sie wszedzie rozgladac to sie przyda :) Macie jakies upatrzone warte uwagi? szukam czegos z plastikowymi elementami napewno, nie pluszowymi
 
Ehh, moja malutko urosła, tylko kilka pajacyków za mało jest, niestety w ZD brakuje hormonu wzrostu :( ale właśnie zamówiłam na lato sukieneczki i legginsy w Smyku, rozm. 62, fajne ceny :)

Babydust, no mata to akurat byłaby drogą zabawką dla psa, hehe... Co do reszty, to te dla dużego psa z mocnym zgryzem są droższe niż te dla niemowląt ;)
 
Też chciałam zamówić ciuszki dla mojej Małej, ale macierzyńskiego nadal nie dostałam. Jutro dzwonię do ZUSu, bo ile można czekać.. Rachunki się same nie zapłacą :/ Rozglądam się też powoli za matą, bo karuzelę córa dostała od babci :p

Dziewczyny, mam pytanie: Czy któraś z Was męczy/męczyła się z silnymi bólami głowy po porodzie? Mnie od tygodnia łeb pęka. Mój mówi, że to pewnie z niewyspania/pobudek w nocy, ale moim zdaniem, to coś innego. Zdarzało mi się spać po 4-5 h przed ciążą i nie miałam takich objawów. Poważnie zaczynam się zastanawiać nad wizytą u lekarza i czuję lęk (swego czasu męczyły mnie bóle głowy i jeździło się po lekarzach i szpitalach). Wody piję sporo, ze względu na kp, więc odwodnienie wykluczam...
 
Asia ja przez jakis czas mialam tez bole glowy, gdzie kiedys ogolnie rzadko mnie glowa bolala, ja wlasnie wnioskowalam ze to z niewyspania a raczej z tego budzenia sie w nocy. Teraz jak Mala juz mi czesto budzi sie dopiero kolo 4. wiec ten pierwszy sen mam dosyc dlugi jak np ide spac kolo 23. to juz tych boli glowy nie mam, wiec moze to jednak od tego
 
Tyle, że moja ładnie śpi. W zasadzie jest tylko jedna pobudka w nocy. A ból jest na tyle silny, że zaczynam się zastanawiać od czego to, bo chyba nie od kp ;)
 
aga mnie nie meczy bol glowy ale za to kolano chyba od dlugiego chodzenia bo wczoraj mialam dzien lenia i nie poszlam na spacer i nie bolalo :( no i fajnie ze zabiegu nie trzeba na razie i malutka ladniej przybiera :) a szczepienie pneumo za darmo to zawsze cos :)

Asia zadzwon i sie dopytaj bo ja dostalam juz 2 razy macierzynski z ZUS

my dzisiaj znowu malo jemy :/ od 19 spala do 3.30 :szok: ale wtedy to sie na cyca az rzucila ;) o 6.30 pociumkala tylko troche wiec musialam laktator uzyc bo cyc jak kamien
 
Dobry :)

Milia80 super ze ubranka kupiłaś :)
Ja bym sie cieszyła gdyby Emily brakowało hormonu wzrostu ... Bo ona bedzie miala napewno 180 ..., a przy jej upośledzeniu to bedzie problem :(
Narazie niechce o tym myslec ...
Ale Gosiunia napewno bedzie siedziec i chodzić :) [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

Asia mam nadzieje ze szybko kase dostaniesz [emoji110][emoji110][emoji110]

Co do bólu głowy to mialam tylko w ciazy ... U Ciebie pewnie hormony jeszcze ...

A mi sie po kleszczu czerwona kropka zrobiła :( i do tego zaczynaja mnie stawy bolec ... Wiec jednak chyba mnie trafiło ... Moj lekarz na urlopie , a zastępstwo dopiero jutro termin ma dla mnie :(
 
reklama
Dobry :)

Milia80 super ze ubranka kupiłaś :)
Ja bym sie cieszyła gdyby Emily brakowało hormonu wzrostu ... Bo ona bedzie miala napewno 180 ..., a przy jej upośledzeniu to bedzie problem :(
Narazie niechce o tym myslec ...
Ale Gosiunia napewno bedzie siedziec i chodzić :) [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

Asia mam nadzieje ze szybko kase dostaniesz [emoji110][emoji110][emoji110]

Co do bólu głowy to mialam tylko w ciazy ... U Ciebie pewnie hormony jeszcze ...

A mi sie po kleszczu czerwona kropka zrobiła :( i do tego zaczynaja mnie stawy bolec ... Wiec jednak chyba mnie trafiło ... Moj lekarz na urlopie , a zastępstwo dopiero jutro termin ma dla mnie :(

Karina dobrze ze masz już umówiona wizytę, szkoda ze dopiero na jutro. może idź na izbę przyjęć?

Też chciałam zamówić ciuszki dla mojej Małej, ale macierzyńskiego nadal nie dostałam. Jutro dzwonię do ZUSu, bo ile można czekać.. Rachunki się same nie zapłacą :/ Rozglądam się też powoli za matą, bo karuzelę córa dostała od babci :p

Dziewczyny, mam pytanie: Czy któraś z Was męczy/męczyła się z silnymi bólami głowy po porodzie? Mnie od tygodnia łeb pęka. Mój mówi, że to pewnie z niewyspania/pobudek w nocy, ale moim zdaniem, to coś innego. Zdarzało mi się spać po 4-5 h przed ciążą i nie miałam takich objawów. Poważnie zaczynam się zastanawiać nad wizytą u lekarza i czuję lęk (swego czasu męczyły mnie bóle głowy i jeździło się po lekarzach i szpitalach). Wody piję sporo, ze względu na kp, więc odwodnienie wykluczam...

Asia takie bóle głowy są okropne - może to te klasterowe bóle głowy? to coś podobnego do migreny tylko dużo rzadsze..

Ehh, moja malutko urosła, tylko kilka pajacyków za mało jest, niestety w ZD brakuje hormonu wzrostu :( ale właśnie zamówiłam na lato sukieneczki i legginsy w Smyku, rozm. 62, fajne ceny :)

Babydust, no mata to akurat byłaby drogą zabawką dla psa, hehe... Co do reszty, to te dla dużego psa z mocnym zgryzem są droższe niż te dla niemowląt ;)

Milia po prostu masz sliczna kieszonkowa córeczkę:)
 
Do góry