reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Dobra 2 godziny po jedzeniu po siusaniu i kupce 4810
W to jestem w stanie uwierzyć. Ale trzeba jej przyznać, że 40 gram na dobe na dziecko z biegunka to nieźle :) jestem w sali z anglojęzycznymi rodzicami normalnie wstyd że pielegniarki najprostszych zwrotów nie znają...
 
reklama
Sataga, biedna Twoja Maleńka... A jakoś w szpitalu jej ulgę przynieśli? Coś podali aby złagodzić jej ból?

Aga, dobry sposób na męża!!! Bez kłótni i fochów osiągnęłaś więcej niż w bezpośredniej rozmowie!

Myla, nie wiem czy to prawda, ale ponoć dzieci, które urodziły sie duże przybierają trochę mniej niż te z mniejsza masą urodzeniową.

A ja chyba odkrycia dokonałam! Ucina mi posty od momentu pierwszego emotikonka/usmieszka! zaprzestaje więc ich używanie....
 
Myla nie nakrecaj sie wazne ze lekarz mowil ze jest ok :)
juz kiedys pisalam ze male dzieci przybieraja wiecej niz urodzone duze :)
starsza urodzona malutka 3100 ze szpitala wychodzilysmy 2800 w wieku 5 tyg miala 4600 czyli prawie 2 kilo w niewiele ponad miesieac a syn urodzony 4100 w wieku 5 tyg mial 5 kilo :)
Basia tez nie przybiera nie wiadomo jak duzo :) co mi akurat pasuje :)
 
Mala ma jak na razie wiadro maści, probiotyki i coś oslonowego na żołądek. Meczy sie już tylko jak ma kupke zrobić. Spi raczej spokojnie. Może jutro będą wyniki posiewu. M musiał w nocy młodego do dziadków wywieźć bo nie ma co z nim zrobić....
 
hej hej mamuśki:) parę dni nie pisałam bo moja gwiazda nie uznaje snu.. uznaje natomiast wiszenie do oporu na cycku. . maksymalnie wytrzymuje 1,5h i znowu zachowuje się jakbym ja glodzila conajmniej:/ juz się zastanawiam czy to nie skok rozwojowy albo kryzys laktacyjny- albo obydwa naraz:( na szczęście po czwartkowej wizycie u lekarza mała ładnie przybiera, w miesiąc na moich wkleslych cycuchach przybrała troszkę ponad kilo. poza tym ma straszne wzdęcia biedula- od dziś odstawiłam mleko, zobaczymy czy to coś da. nie wiem co będę teraz jeść, bo dalej staram się trzymać dietę polplynna i mleko było jej podstawa. no nic, jakoś dam rade:)

Sataga trzymam kciuki za szybkie wyjscie ze szpitala!! a teraz pokaże wam kilka zdjęć z sesji jaka zrobili nam znajomi:)
 

Załączniki

  • 1431861550316.jpg
    1431861550316.jpg
    20,5 KB · Wyświetleń: 66
  • 1431861569675.jpg
    1431861569675.jpg
    11,5 KB · Wyświetleń: 65
  • 1431861581184.jpg
    1431861581184.jpg
    27,7 KB · Wyświetleń: 66
  • 1431861602447.jpg
    1431861602447.jpg
    13,4 KB · Wyświetleń: 66
  • 1431861616736.jpg
    1431861616736.jpg
    10,3 KB · Wyświetleń: 65
Sataga nadal kciukasy trzymam żebyście szybko do domu wróciły :) [emoji110][emoji110][emoji110][emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️.

Aga no ja sie nie martwiłam ze skaza ... Emily tez to miala i wiem ze to przejściowe ... :)
Moj M by focha trzasnął żebym tak żartowała ze mu sie wstac nie chce [emoji23][emoji23][emoji23]

Myla no Kubus to na mm ze sterydami chyba [emoji16][emoji16][emoji16]

Muminek śliczne fotki :)
[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
 
Muminek piekne zdjecia :) wspolczuje tej diety, jak bez tego jak zrezygnowalam z mleka to mnie zalamka bierze... bo na sniadania i kolacje to non stop tylko kanapki... albo z wedlina albo z dzemem, bo zadnego sera nie mozna... a Ty to juz w takim razie nie wiem co jesz

Oltoma, nie wiem czy to zasluga sposobu ;) wazne ze sie ruszyl, jak pytal czy moze by na ten spacer z nia wyszedl to mu pow. ze niech idzie bo jak narazie byl raz tylko, a ja juz nieraz bralam mala jak np wraca z pracy zeby mogl odpoczac polezec czy po prostu miec czasu troche tez dla siebie. A ze do Malej ponarzekam na niego to niech slucha :) ona jeszcze nie rozumie, bo pozniej to juz nie bede tak do niej mowic :) az taka wredna to nie jestem :p

Karina, on fochow to nie ma ;) a poza tym wiedzial ze mam racje to sie nie odzywal nic ;) sam obiecywal pomoc przy dziecku i wstawanie jak bedzie mial wolne
 
reklama
Muminek super foteczki.

Oltoma też mam takie wrażenie. Że po emotikonach ucina posty

Aga dobrze że podziałało

My dziś w końcu na pierwszym spacerku, wstyd że tak późno ale dobra. Wstawiłam fotke gdzie trzeba
 
Do góry