reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Sataga kurcze ale nie fajnie :( dobrze ze wyniki sa dobre ale w dalszym ciagu nie wiecie jak pomoc malutkiej :(
biedactwo

Tabasia ale z terminem sie nie wpasowali :( ciekawe kiedy nastepny bedzie :(

ja dzisiaj truskawek sie najadlam ciekawe jak to malutka przezyje ;)

a na dzialce bylismy ale za fajna pogoda nie byla :/ szkoda :(
 
reklama
Sataga oby wszystko było dobrze

My właśnie wrocilismy z urodzin. Dzieci były w szkole tańca na tam cznych urodzinach koleżanki dzieciaczkow,wypocily się wytanczyly. A Marcela UM glosniejsza muzyka i im więcej trąbek pekajacych balonów i ogólnego.zamieszania tym lepiej :D

Dziewczynki.ninja
 
co tu taka cisza od wczoraj :szok:
ja po raz kolejny z rana wscieku dostalam bo oddalam mezowi dziecko z rana zeby sie wyspac a po pol godzinie obudzil mnie malej krzyk :baffled: maz na sile probowal ja spac polozyc a ona protestowala
 
Cicho cichutko. Mała chyba rośnie. Nie wiem na ile to przez to, że jadła troszkę 20 minut przed ważeniem (może ze 3 minuty) ale waży dzisiaj 4885! Sprawdzę jeszcze jak się obudzi przed jedzeniem bo to chyba niemożliwe żeby mi w ciągu nocy 110 gram przybrała. Nadal nie wiemy co jej jest.
Dobrze, że mam automat do chleba to może mi M upiec bez problemu (praktycznie sama woda, mąka, drożdże) to chociaż moge zjeść coś innego niż ryż. A ryż to już mi bokiem wychodzi
 
Tabasia chcialabym żebyś miala rację bo brak mleka mnie dobija i mam nadzieję ze jaj spróbuje znów to nic jej żniw nie wyskoczy

Karina no widzisz... Zresztą dziewczyny, parę znajomych też wątpiło żeby to skaza była

Olusia ja bawarki nawet nie próbowałam ;) za to kawę sypana czarną lubię ;) no ale teraz jak już to bym sobie słabsza i z mlekiem wypila nawet ;)

Babydust może dzieci dały pospać ;)

Moja dziś od 3. Półtora godz przerwy zjadła, bekla i na rękach ok ale w lozeczku nie, dopiero jak Zjadła po godz drugi raz to poszla spać ;)

Sataga oby jak najszybciej się wyjaśniło coś żeby można było zacząć działać

A ja obróciłam trochę pretensje w żart i do małej mowilam wczoraj ze tatuś do niej wstać nie chciał ;) tak żeby mój slyszal :) to się tylko patrzył i przymilal potem, zrobił mi obiad i mala na spacer sam wziął ;)
 
reklama
Sataga to ładnie juz wazy.

W ogóle wasze dzieci jakoś.ładnie.przybierają ,moja niby tez ok ale np. Mała Satagi wazyla nieco ponad 3000 urodzona dzień przed Marcysia a moja mała 4000 kg a wazy teraz 4360 tylko :/ nie wspomne o Kubusiu ;)
 
Do góry