reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Myla super wygląda z tym kciukiem :) znalazła sobie swój sposób dziewczynka :)

Myla mój żadnej nocy nie spał w łóżeczku a ma prawie 7 tyg :) dziś pierwszy raz zasnął z szumami po kąpieli ale zaraz go zabieram do siebie a śpi tak
 

Załączniki

  • 1431895806719.jpg
    1431895806719.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 60
Myla, śliczna jest!
Moja zasypia w łóżeczku albo na rękach i nie odzwyczajam jej od tego, dosłownie kilka razy ją wzięłam wieczorem lub nad ranem do łóżka, może to ja jestem dziwna...
Pupcia na razie ładna, ale kupy straszne robi, cały czas rzadkie, nie biegunka, ale konsystencja papki, też takie macie?
 
Wrypalo mi posta!!!jak mnie to wkur....

Milia Marcys jakby spala od poczatku w lozeczku to ok,nie ruszalabym ale ona SPI od 5 tyg qtulona we mnie,w zasadzie jakby z brzucha nie wyszła jeszcze to jak to tak teraz w lozeczku sama? ;)

Natasza pięknie SPI! AZ trzeba go wziasc i przytuluc ;)
 
Myla tak też zrobiłam i leżymy już razem :)

Milia tak ja Matka mówi gdyby od początku spały w łóżeczku to co innego :) dobrze ze Małgosia w nim śpi i go lubi:) mi jest tak dobrze i wygodnie bo nie walczyłam o to łożeczko a wręcz przeciwnie przez pierwsze 3 tyg nie był w nim ani razu..

Co do kupek to nasze są konsystencji papki półpłynnej cały czas
 
Moja widać tak już w szpitalu się przyzwyczaiła, a mi to pasuje, w łóżku bałabym się, że ją zgniotę, a nawet nie tyle ja, co mój mąż, bo zdarzało się, że czasem mnie zdzielił łokciem, jak się wyciągał ;) jak się budzi i płacze, to biorę ją na ręce, ale kiedy śpi jak aniołek, to niech sobie śpi :)
 
Milia u nas tez jakies rzadkawe te kupki. Ale juz nie przeciekaja :)

Natasza Adas slodziak :)

Myla jak moj tak kciuka zaczal ssac to zawzielam sie na smoczek bo balam sie ze bedzie mial 5 lat i dalej bedzie ssac. Ale Marcysia daje czadu widze :D

Sataga czyli dalej nie wiadomo co jest? A jak kupki dalej tak czeste? Biedna mala i Ty nameczycie sie :(

Kuklaki a tesciowa i m nic nie brzeczeli ze wyszlas wczesniej?? :D

Muminku piekne zdjecia :) :)

Aga to podeszlas m ;) i bardzo dobrze!!

A u nas dalej brzydko. Plakac mi sie chce jak patrze przez okno :(
Mloda spi od 21 :O zycie jest piekne!!! Nie wiem czy to sab simplex czy rutyna zaczyna dzialac...
A ja pocwiczylam i padam. Praca oczywiscie nie ruszona...
 
Moja widać tak już w szpitalu się przyzwyczaiła, a mi to pasuje, w łóżku bałabym się, że ją zgniotę, a nawet nie tyle ja, co mój mąż, bo zdarzało się, że czasem mnie zdzielił łokciem, jak się wyciągał ;) jak się budzi i płacze, to biorę ją na ręce, ale kiedy śpi jak aniołek, to niech sobie śpi :)

U nas zimny chow :D lozeczko od samego poczatku. Po pierwsze balabym sie ze cos dziecku zrobie a po drugie starszy przychodzi a on rzuca sie po calym lozku i wtedy naprawde byloby niebezpiecznie. Tule ja w dzien a w nocy niech spi sobie wygodnie. Jak bedzie starsza to na pewno bedzie do nas do lozka przychodzic :p
 
reklama
Tabasia no mój opuźniał ale w końcu wyszedł ze mną jak od początku głowe mu susze, mieliśmy wyjść już w zeszłą niedziele ale wiało bardzo.
Teściowej m wczoraj powiedział zeby nie przychodzziła bo nas nie bedzie, to powiedziała tylko żeby sól i coś w papierek zawinąć i zabrać żeby jej nie zauroczyli.
Ja się boję samą w łóżeczku bo strasznie ulewa no i śpi ze mną m i tak w salonie żeby sie wyspać więc pół wyra dla niej.
Milia jak śpi to nie oduczaj, dobrze robisz. Ja teraz czasem wsadzam do łóżeczka do pierwszego przebudzenia a potem do siebie
Myla jak z chustą idzie, masz elastyczną? Też chyba kupie
 
Do góry