reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Myla a nie chcesz dać jej 1 porcji mm? Przecież od tego nic się nie stanie a Ty odpoczniesz i zobaczysz ile zjada..
 
reklama
Myla moze wlasnie spróbuj mm, musi być jakiś powód ze cały czas chce przy cycku...

Ja na bioderka mam na 8 maja termin

Doli nic mi nie mów i rozsadzaniu. Mi prawie cycki rano pękały ;)

A mi mój dziś ma zrobić gofry ;)
 
Szaj, na ujastku mamy pediatre, full pozytywnych opcji, do lux medu też go zapiszę, bo mam tam 2 fajne babki
 
A moze Marcysia taka jak moj starszy. Ciumkal 24h na dobe. Nawet do kibla nie moglam pojsc. Ten tez lubi ale inaczej, przynajmbiej spi bez cycka.

Sis odstawila mi starszego mieli go ok 3 h i powiedziala ani chwili dluzej;). Dal im popalic- tzn byl soba ;) Jak opowiadali to dla mnie normalne;). Mowila ze po tygodniu z nim chyba by w wariatkowie wyladowala;). Najlepszy byl wujek ktory zostal sam z nim mojemu sie podobno geba nie zamykala cos tlumaczyl/mowil a wujek tylko po niemiecku no i on tez probowal mojemu cos mowic;). Pytamy co ci mowil wujek a ten- bla bla bla. Ale sie osmialam;). Myslalam ze jutro im go oddam na kilka godzin - kurcze nie wiem czemu nie chca;).
 
Nie chce jej dokarmiac bo będę miała wyrzuty jak mi stanie laktacja. Przybiera wiec jest ok wedlug położnej. Zresztą jak wczoraj się wyzalilam A ze juz rady nie daje to dal mi jasny przekaz ze mam nie przesadzac bo w końcu będzie ok a mm kosztuje i nie jest zdrowe :/
 
Hahahahahaha Marela dobre!!!! :))
Moj tez potrafi zagadac na smierc ;)

Doli to napisz mi namiar do tej pediatry. Ja chodzilam do dr Lopatowej. Ale to jak mnie w zeszlym roku potraktowala to byl skandal!! No i zostalam bez pediatry w Polsce :(

Myla o jaka masakra :( wspolczuje!!
 
melduje się dziewczyny:) moja gwiazda dziś ma znowu trochę gorszy dzień - wczoraj było bosko, spala i jadła. . a dziś co chwila cycek, spi krótko i niespokojnie:( jestem wyrypana jak kon po westernie!! no ale nic to, damy rade, na szczęście są spacery:)

mam pytanie do Was: czy dalej was boli krocze? u mnie minęło 2 tygodnie i dalej nie mogę siedzieć bez dmuchanego kola, a i tak wstanie z niego to koszmar:/
 
Muminek, ja czasem jeszcze krocze czuję, zwłaszcza, że szwy się jeszcze nie rozpuscily do końca...Na szczęście nie ma juz takiego dramatu jak na początku. Może skontroluj się u lekarza?
 
reklama
No właśnie byłam u lekarza i niby wszystko ok.. ale dalej mnie boli jak szlag, może wczoraj na spacerze się odparzylam? no i jeszcze dodatkowo strasznie mnie boli kość ogonowa - lekarz mi powiedział ze podczas porodu mogła nawet pęknac:( ja kiedyś miałam kontuzje kości ogonowej i 3 miechy dawała mi w dupe:(
 
Do góry