reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Muminku mnie bolalo okolo 2 tyg ale nie mialam az takich obrazen. Do dzis jeszcze uwazam bo jak zle wstane to troche pociagnie.

A ja znowu z innym pytaniem... od kilku dni mam sluz jak na dni plodne? Czy to jakis kolejny etap?? Ma lub miala ktoras z was cos takiego??
 
reklama
Hej Dziewczyny!
My dziś rodzinnie i czasu nie ma, Współczuje nocek, u nas dziś ok, tzn Mały śpi ze mną, i jak chce jeśc, to cyca wyciągam, przysypiam w międzyczasie i git ;-)

Doli, będziecie zadowoleni z Sianożęt, super tam jest:-) mogę namiary na kwaterkę podac w razie czego.
a jutro jedziemy do Warszawy do przyjaciół, więc nie będzie mnie przez chwilkę. Odpocznijcie!
 
Tabasia tobie juz polog powinien sie skonczyc bo mala ma prawie 6 tyg
moze u ciebie faktycznie dni plodne i za 2 tyg dostaniesz @ jak ja dostawalam zawsze :/

Marela hahaha jak mi sie starsza corka urodzila moja siostra wziela wozek na spacer i oddala mi go po 2 godz i powiedziala ze nigdy wiecej :-D:-D bo jej nudno bylo :-D teraz od czasu do czasu zabiera nasze do siebie nawet na noc
a jak za duzo gadaja to gramy w krola ciszy - czyli ten kto pierwszy sie odezwie to przegrywa :) DZIALA :)
a co do zostawania sam na sam z malzem - hmmm od tego zaczely sie nasze kryzysy malzenskie , praktycznie zycie krecilo sie wokol pracy i dzieci a potem dzieci zaczely chodzic same na podworko i same sie ogarniac albo wyjezdzac do dziadkow a my w domu sami nie wiedzielismy co ze soba robic. konczylo sie na ogladaniu TV albo kazde z nas siedzialo przed swoim kompem i tyle :( ale pozniej zaczelismy korzystac z tych wolnych dni a nawet wyjezdzac samemu na kilkudniowe zagraniczne wypady zostawiajac dzieci pod dobra opieka :) podzialalo :)

My dzisiaj pol dnia przesiedzielismy u moich rodzicow i malutka przespala wiele godzin, potem najadla sie i gapila w sufit przez nastepne 2 godz - ogolnie mega czad bo nie mialknela nawet przez chwile :) wychodzi na to ze w gosci mozemy jezdzic :)
 
Ostatnia edycja:
Doli, moja usnela elegancko po 18 wykapana juz. Ja taka zadowolona pisze do M ze Niunia spi, moja mama zadzwoniła mowie niunia śpi. I co? Budzi się co 10 min z płaczem i musze lulac
 
Ciekawe jaka nas nocka czeka.
Dzis super je co 4h,aktywna,drzemka i tak w kolko ;) ale jak aktywna to sie nudzi i brzeczy wiec biore na rece i zwiedzamy :)
Za godzine kapiemy,miedzy 8-9 butla i do spania. Przynajmniej taki plan :D

Babydust tak wlasnie pomyslalam o plodnych... nie pamietam kiedy okres dostalam po pierwszym.

Zalamalam sie. Wlasnie ogladalam fotki z sesji. Wygladam jak wielka napompowana kula :( :( :( i ten brzuch...opona!!!!!!! Fuj :(
 
Muminku mnie bolalo okolo 2 tyg ale nie mialam az takich obrazen. Do dzis jeszcze uwazam bo jak zle wstane to troche pociagnie.

A ja znowu z innym pytaniem... od kilku dni mam sluz jak na dni plodne? Czy to jakis kolejny etap?? Ma lub miala ktoras z was cos takiego??


Tabasia, ja tak miałam, a zaraz potem dostałam okres.

Byliśmy jednak na spacerze, bo pogoda się uspokoiła, dotleniłam się, a teraz przysypiam...
 
reklama
Anulka bo dzieci się na głos nie chwali hehehe

Mój zeżarł i śpi, oczywiście był lament ze łóżeczko ale 3 minuty i cisza, pielucha w okół głowy, smok bo cycac mu się chce,a jeść już nie i też histeria przy cycku ze leci -_- ..

Ja kapie jutro :p
 
Do góry