reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

No moj wieczorem tez dal wczoraj koncert. Czulam sie jakby mnie czolg przejechal. A dzis zrobul sobie noc w srodku dnia

Mialam robic gofry ale nie wiem kiedy skonczyl sie cukier. No a z cukiernicy nie zabiore!). Nudze sie dalej;). Mialam go wziadc na dwor ale rozwalil mi plany bo ja nie wiem co i jak teraz. Pierwszy raz mi tak spi w dzien.
 
reklama
Może mu tak zostanie :D

Mi już cycki pękają od mleka hehe takie są efekty jedzenia co chwile i nagle przerwa...
 
A gdzie reszta?? Urlopuje się???

Mój to tak spał cały czas od początku, więc jak ostatnie dni tylko cyc i płacz to wychodziłam z siebie...

Ale nie narzekam :p

Btw na wakacje jedziemy do tej miejscowości - Sianożety, cudnie tam jest!!!

I usg bioderek na 25.5 umówiłam.. Jedyny termin wolny... Porażka... Za tydz pediatra to wezmę skierowanie..
 
My byliśmy 3h na spacerze w końcu i było cudownie <3 odżyłam w końcu :) pogoda nie najlepsza ale przed ulewa i burza ucieklismy :)

Skończyły się ciążę to teraz jedyny temat to kupa, płacz, zarwane noce itp :D
 
reklama
Do góry