reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Ja już mojemu małemu dzisiaj rano oznajmilam że go więcej na glos nie chwale bo czar szybko pryska przez to :D

Co mnie jakiś znajomy widzi to pyta przerażony czemu ja tak źle wyglądam xd mam przyssawke wiec jak mam wyglądać :D
 
reklama
Anulka zrobilas podstawowy blad :) pochwalilas dziecko na glos haha naprawde nie wiem czemu ale dziala na odwrot :/ u nas ZAWSZE tak: bylo ze jak mowilam ze dzieci grzeczne czy spia to zaraz bylo po spaniu i byly niegrzeczne :/ pozniej na pytanie jak dzieci mowilam NIE POWIEM i wszyscy wiedzieli ze dzieci grzeczne :)

Tabasia nie wierze ze zdjecia sa takie okropne. my dla nas samych jestesmy mega bardziej krytyczni niz inni
ja sie u rodzicow zwazylam i od wyjscia ze szpitala ubylo mnie tylko 1,5 kg :/
 
Mi kilogramy lecą...po szpitalu miałam 7kg mniej a jak ważyłam się w środę to miałam dodatkowo 3kg na minusie wiec waga leci ale na udach przy pachwinach wyskoczyły mi takie obrzydliwe rozstepy...nie długie tylko każdy ma ok 1cm i wyglądają jakbym sir zyletka pociela bo tak rozsiane są...no ale skoro większość dodatkowych kilogramów poszło w nogi to co się dziwić...brzuch mi zniknął jak tylko mały wyskoczył i teraz jeszcze mniejszy niż przed ciążą ale spodni sprzed ciąży nie zaloze...
 
Natasza - po imprezie super, wybawilam sie, posmialam, pojadlam, popila, potanczylam. Oczywiscie pilam soczek i wode.. a tak mialam smaka a co innego no ale sila wyzsza...Jednym slowe the best. Maluszki grzeczne w miare byly. Mikolaj troche marudzil i plakal, nie chcial spac wiec moj nosil na rekach. Z kolei Zuzia byla noszona troche przez mame ale byla spokojna i szybko zasnela. W sumie nie bylo zle, Maz sie spisal: wykapal, pokarmil, ponosil itp.. no ale mamuska troszke mu pomogla...:tak:

Kolejna impreza w maju/ czerwiec z okazji swieta pielegniarek:tak:

Dzis jakas taka nie do zycia jestem... jakas nie wyspana... chodze do tylu.... po poludniu na chwile sie kimnelam... bo nie dalam rady juz...


Ciekawa jestem jaka dzis bede miala nocke..!! dobrze ze moj ma wolne to mi pomaga, bo ja jakos nie mam dzis sil....
 
no ja sie w sumie juz 11 kg pozbylam ale wiadomo ze z moja nadwaga chcialabym jeszcze kilka mniej ;) tym bardziej ze staram sie raczej jesc jak na diecie cukrzycowej tylko pije karmi i od czasu do czasu biszkopty :-D dzisiaj tylko duzo ciasta zjadlam :>
 
Ja biszkopty wpierdzielam jak szalona...ale ogólnie ledwo żyje bo nie zawsze mam czas na jedzenie i tak o...słabo się czuje ale witaminki lykam to może trochę mnie podladuja :)
 
Pat ja tez jem biszkopy garsciami i witaminki;-)


W poniedzialek ide na badania a we wtorek 5 maja mam wizyte u gina...
 
reklama
Doli nie nażekaj na termin USG bioderek do Hubi młodszy a my mamy na 10.06 :-/

Olusia super że zadowolona jesteś :)

Doli jak mały długi śpi a cyce pełne to ściągaj trochę przed jedzeniem..trzymaj w lodówce i dolewaj albo mroź( ja mam już 12 porcji zamrożonych) i któregoś dnia będziesz mogła się wyrwać na dłużej bo spora porcja się uzbiera :)

Mi coś biszkopty nie idą..ale herbatniki maślane z biedry i inka do tego ..mmm pychooootka :)

My wróciliśmy przed 20 od znajomych było super czas tak szybko zleciał:)
 
Do góry