reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

A u nas święto "wolnego pępka". Nie wiem czemu, ale bardzo mnie ten fakt cieszy :p
Mała pięknie w nocy spała. Pobudki o 23:40, potem chwile po 4 i o 8.Dawno tak dobrze nie spałam :D

Dopiero od 9:30 brzuszek trochę męczył i budziła się co pół h. Ale puściłam w końcu Małej Mozarta i znowu pięknie śpi :) Jednak opłacało się tak często słuchać muzyki poważnej w czasie ciąży. Córa od razu reaguje, robi się spokojniejsza :)

Mój facet poszedł o 4 spać i śpi do tej pory.. Albo go pogięło do reszty, albo chory.
A za oknem deszczowo i nieprzyjemnie. A liczyłam na spacer :|

Wczoraj była położna - wszystko w porządku. Pytałam ją o szczepienia, co sądzi na ich temat. Powiedziała, że swoje dzieci szczepiła te x lat temu, ale teraz to nie wie, czy by się zdecydowała.

Ja myślę, że ta rozbieżność w opiniach pediatrów i położnych odnośnie szczepionek skojarzonych, bierze się z tego, że lekarze na nich zarabiają. Tak samo jest z antybiotykami. Także ja bym z dystansem podchodziła do ich rad ;)
 
reklama
Anulka, nie wiem, mąż kupuje tam, gdzie jest promocja. Wczoraj wziął w Tesco po 42 zł.

Tez nie wiem jak szczepić jeszcze...:-(
 
Ale mam wqrwa. Licytuje szopke do ogrodu i jak nikt nia nie byl zainteresowany to pare minut po mojej ofercie jakis ciec dal wyzsza!!! Co za lipa :/ aaaa gryze!!! Ale przynajmniej sie wygadalam :D
 
Aga, to pięknie :-)

Pat, Wy to się macie z tymi wymiotami, współczuję :-(

Tabasia, to pech :-(

Doli, ja przestałam walczyć z wymuszaniem na rączki, widać mała tego potrzebuje, bo uspokaja się w moment, rozczula mnie to :-)
Teściowie zupełnie bez wyobraźni...

U nas dziś też bardzo brzydko, deszczowo i mocno wieje, a chcieliśmy wyjść na spacer :-(

Za to mam dziś wolne, jak na razie mąż przewija, ćwiczy i karmi, ja karmiłam tylko rano, jak robił śniadanie ;-)
 
uff doczytałam :)
Ja też używam pampersow premium care i nie zamierzam zmieniać. Nigdy nic nie wyleciało :) teraz w leclerku na promocji są.
Moja poprzednia noc byla najgorsza z dotychczasowych. Wlaściwie cały czas płakała. Za to ta była super. Musialam ją na sile co 4h budzic na jedzenie. Ale zawinelismy ja pierwszy raz mocno i troche jej poszumiałam nad uchem. To naprawde działa. Pewnie słyszałyście o tych zasadach 4 semestru dr Karpa. Ale co innego czytac a co innego zobaczyc. Takze polecam film, warto dziewczyny!

https://www.youtube.com/watch?v=ZkEtLqNwywY

Miłego dnia dziewczyny!

A lekarka jak jej powiedziałam, że nie dokarmiałam to stwierdziła, ze pewnie czesciej karmiłam w takim razie. Juz nie chciało mi sie z nią kłocić.
 
Natasza no racja tu jak panika to zbiorowa i bóle brzuszków też razem Hmmmm...

Tabasia ale bym się wqrzyla.. :/

Milia no ja walczę bo wiem czym to skutkuje;) a że jest starszy to muszę dzielić na 2...

Ja męża że starszym Na deszcz wysłałam na spacer bo potrzebuje ciszy :( miałam iść sama ale wiadomo jak z kp :/ a ściągnąć tyle nie mam..
 
A ja siedze i niewiem co z soba zrobic. Moja sis zabrala starszego. Pierwszy raz pojechal z nia. Praktycznie to zadko ja widuje ale pojechal;). Na poczatku bylo fajnie cisza itp ale juz ok 2 h i jakis tak pusto w domu. I zaczynam panikowac. Mlodszy spi od rana z krotkimi przerwi na mleko. A mi dziwnie bo jeszcze M w domu i u nas to praktycznie zadkosv ze oboje w domu a syna nie ma;).
 
reklama
Marela to podajmy sobie ręce hehe

Hubi wczoraj jadł 12 razy.... A dziś? Kiedy mam pomoc? Je co prawie 4 godz bo śpi!!! I nikt mi nie uwierzy jak mówię!!
Wczoraj mieliśmy gości to jak przyszły to nagle spał 3 godz ciągiem a przedtem co chwile cycek i płacz!!

I zrozum tu faceta....


Moja karpatka już prawie gotowa8-)
 
Do góry