reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Myla walczysz biedaku, my dzisiaj nawet spokojnie na szczęście.

Tyle ze kupa w nocy była jak że musiałam całą przebrać bo i plecy obsrane.

Laski moja zmieniła kupke na żółtą i teras jakby taka żółta musztarda ale wczoraj wieczorem i w nocy znowu taka zielona. To normalne?
 
Myla moja mnie chciała cyckac co godzinę a teraz chrapie!!

Doczytalam pytanie o wit K, u nas tylko po porodzie dziecko dostaje a do domu wit D ze z fluorem. A na co jest K? Na oczy?

Z opieki zdrowotnej jestem zadowolona tak samo, ogromny wybór specjalistów, darmowe leki dla dzieci (albo sie dopłaca kilka centów) no i krótkie kolejki na badania (np maz czekał na rezonans 3h..zadzwoniliśmy o 12 a o 15.30 miał Ju termin a to nie był żaden nagły wypadek).

Ehhh jestem nieprzytomna, jeszcze druga córcia wstaje o 6.30 i fika. Dzisiaj kończy 1,5 roku kiedy to zleciało!!??!! :sorry:
 
U nas noc jak marzenie - po karmieniu o 22 pobudka o 2 i o 6 rano, tak to ja mogę funkcjonować. Obym tylko nie zapeszyla... Pewnie spalaby dalej, ale w pieluszce i poza nią kupa smoka także tego...do przebrania dziecko i łóżeczko :p
 
U nas tez w nocy kupsztal ze wszystko brudne, zmowu jakos wycieklo. Kurde juz nie wiem czy to wina pieluch czy ja zajladac nie umiem. W sumie to pieresza kupa ktora wyciekla ale siku czesto.
U nas kupsztale sa caly czas zolte.
 
Kuklaki u nas tez było trochę zielonego to lekarz kazał się nie martwić bo mówił że małego organizm musi się dostosować i możliwe że cos z mojego jedzenia mu nie podeszło.

U nas noc niby ok ale od 5:30 koncert i dopiero jak zwymiotowal o 7 to mu ulzylo....:(
 
reklama
Dzien dobry

Jestem dzisiasiaj wyspana
smile_anim.gif

Oddalam mala tatusiowi i wywalilam do salonu o 2.30
smile_anim.gif
dostal mleko sciagniete w butelce (tylko 60ml ale starczylo) i zakaz budzenia mnie do 7 rano
smile_anim.gif
hihi_anim.gif
udalo sie
smile_anim.gif
obudzilam sie sama o 6,30 bo cycki mi malo nie eksplodowaly - sciagnelam z jednego cyca w 10 min prawie 100ml :) :hihi: mala wstala jak w zegarku o 7 rano prosto na jedzonko :)

Marela moze zmien pieluchy :/ u nas corka pampersy tylko uzywala bo w nich nic nie lecialo bokiem a syn tylko hugissy jak mu pampery zakladalam to od razu po pachy wszystko mial
 
Do góry