reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Doli mam te smoki o roznym przeplywie i sa genialne!! Z tamtych jedynek jakos zle lecialo i dzidz sie denerwowal...

Babydust szczepia ale trzeba sie umowic gdzies przy szpitalu,kolejki tygodniowe a my przegapilismy,pozniej zapomnielismy i tak zlecialo. Mlodej chyba nie bede szczepic. I tak w szkole dostana ta szczepionke.
 
Anulka, my też lecimy na Hipp, w szpitalu także dzieci były nim karmione. Na razie zero zaobserwowanych problemów, bólu brzuszka nie doswiadczylysmy jeszcze :-)
 
Anulka u nas nie ma a chetnie bym takie organiczne podawala...

Ja dzis leze i pachne hahaha nic mi sie nie chce robic,nawet obiadu... m dzis szybko konczy wiec cos moze upichci ;)
 
Anulka ja te je polecam. Moja córcia do tej pory pije. Tylko ja jej daje PRE bo te późniejsze źle sie mieszały.

Mmm jak pachnie! Oby wyszły pyszne!! :happy:
 
Lei ty szczuplaku nie kus slodyczami :(
ja zaraz do mamy jade i ciasto mam kupione - mam nadzieje ze duzo nie zjem :-D
 
U nas 10 stopni a teście czy na działkę przyjedziemy do nich bo siedzą sami. No chyba powaliło. Domek letniskowy, wieje, zimno, bez kibla ( wychodek tylko do którego mam obrzydzenie)
I ja mam z dziećmi się bujać bo przecież oni już odbebnili wizytę u nas 2 tyg temu, a kolejna pewnie za rok.

Tylko się wkurzyłam
 
reklama
Haha widzę że jak jakaś akcja to hurtowo u większej ilości :) bo my dziś w nocy też kupę mieliśmy na plecach! i o 4 rano szybka akcja :)

Doli teściowie bez wyobraźni..brak komentarza:-/

Ja też dziś rano karmiłam na leżąco ale ciężko nam to idzie.. A ssak dzisiaj po 20 min z kazdej ale muszę go kłaść na cebuszce bo na rękach to max 10 min

My idziemy dziś do znajomych :)

Olusia jak było na imprezie? Zadowolona?:)

Matko nasza co tak walczysz? Brzuszek? Czy coś innego? Masakra..cały czas tak macie?
 
Do góry