reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Hej,
Dziś w nocy karmiłam na leżąco! Udało się, ale przysnęłam i łóżko zalane bo młody puścił cycka ehhhh :p

Za to zarlo o 22, 1.15, 2.20,5.30 i o 8
Apetyt mu rośnie bo zjada znowu dwa, a ja mam taki ból sutow że szok:( on to źle łapie i początek to horror

No i wymusza już na rączki :/ walczę z tym ale nie wiem ile dam radę ...

Pogoda jak zwykle do dupy... Na weekend majowy... :/
 
Asia moja też czasem się zlosci na baki, ale jak na rekach spokojna to moze bliskosci jej trzeba, moja tak czasem miala, i też byly noce ze stekala przez sen ale spala

Natasza niezłe zdjęcie :)

U nas kupki też żółte

Z tymi szczepionkami dodatkowymi to nam dr mowila ze jak się nawet zdarzy ze zachoruje dziecko to przebieg choroby jest lżejszy niż u dzieci nie szczepionych

A ja dziś w szoku, Majka zjadła przed kąpielą po kąpieli dojadla zasnela koło 22.30 i spala do po 5. ;) jak się sama obudzilam przed 5. To aż wstalam zobaczyc czy nic się nie dzieje a ona spokojnie spala ;) po 5. Wstala zjadła i znów spać poszla ;)
 
Hej. U nas jednak nicka cudowna. W miare sie wyspalam :)
Postekala i poplakala troche a pozniej juz luz i karmienie o 1 i o 5 :)

Doli bede wdzieczna za opinie o bebilon comfort bo wiem ze starszego mialas na tym mleczku...

Babydust to super nocka!! :)

U nas wit k w zastrzyku po urodzeniu a tak to tylko d.

Aaa przypomnialam sobie ze na gruzlice nie szczepilam.
 
Tabasia comfort był super, bo kupki fajne :D zero boleści brzucha itp. Jedyne co to smok z większą dziurą bo on jest gestszy ( ja używam smoków nr 2 w tt)
 
.U nas wit k w zastrzyku po urodzeniu a tak to tylko d.

Aaa przypomnialam sobie ze na gruzlice nie szczepilam.
no wlasnie z ta witk tak mialam ze starszymi nie wiem czemu zmienili pozniej
a gruzlicy chyba nie szczepia na zachodzie ? moja bratanica na pewno nie byla szczepiona w DE
 
reklama
Do góry