reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Nad związkiem szczepień z autyzmem człowiek aie nie zastanawia dopóki sie nie okaże, że dziecko na autyzm choruje...
Ja będę szczepić tylko na obowiązkowe ale tak jak pisałam nie wiem jeszcze czy normalnie czy skojarzonymi. Co prawda nie wiem czy wszystkie szczepienia są potrzebne np na odrę, różyczkę i świnkę no ale nie mi to oceniać. Na rotawirusy na pewno nie będziemy szczepić. Tyle samo dzieci szepionych i nie szczepionych w szpitalu ląduje wiec to chyba bez sensu...

Olusia baw się dobrze :) sama też się nie mogę doczekać aż gdzieś wyjdę ;)

Tabasia super. U nas młoda dla odmiany nie miała ochoty iść spać i dopiero padła. Czasem zastanawiam się czy nie pęknie jak smok wawelski. Dxisiaj opróżniła oba cycki, 40 ml z butli i jeszcze za 15 minut cycki ciągnęła ale to już była chyba forma rozrywki.
 
Jejku niemożliwe dla mnie zeby Was doczytać buuu..

Asia ja tez jeszcze nie ogarniam...

No nic ide powiesić pranie, przewinąć malutka i spać.
 
Ja po ur. Straciłam 4 kg :/ ale z dnia na dzień leci waga w dół, jeszcze 2 kg do wagi z przed ciąży... Muszę tylko opanować się z jedzeniem bo zaraz przytyje z tego..
Doli, zazdraszczam... ;-)

Jeszcze pytanko – jak szczepicie? Ja chciałam 5 w 1 + rota. Córki nie szczepiłam na rota, ale właśnie ze względu na nią i jej przedszkole chciałam Wojtusia zaszczepić, ale teraz już sama nie wiem. Pakować tyle tego w to malutkie ciałko?:eek:

Miłego dnia :-)
no ja też ze względu na moją przedszkolaczkę będę szczepić na więcej rzeczy niż obowiązkowe... ale jeszcze nie wiem, czy na 6 czy na 5.

Ja już po wizycie :) Muszę uzbroić się w cierpliwość i czekać. W czwartek mam przyjść na usg i ktg a jak do poniedziałku nic się nie będzie działo mam się zgłosić do szpitala.
Mam nadzieję, że szybko do Was dołącze i w końcu się rozpakuje :)
Katla, będziesz majówką ?
:)

Lei, super, że z bioderkami lepiej !

Sharmota, nawet nie wiem, jak to skomentować... kawał ....uja :(
Tak mi przykro :( Trzymajcie się ! Dzielne dziewczyny jesteście i dacie radę same !

Kurczę, a chciałam Was zapytać, co robię nie tak, że mały je częściej niż co 3 h... ale widzę, że to nie tylko mój problem :/

Do wtorku spał - jadł - spał - jadł... Jakby dziecka nie było, więc nie chciałam zapeszać.
A wczoraj i dziś już jęczał, krzyczał i machał rączkami... i szarpał cyca co chwilę...
ehhh wiedziałam, że tak dobrze długo nie będzie...
 
Mowilam ze zbyt piekne zeby bylo prawdziwe :/ prezy sie co chwilke i placze. Wybudza,daje smoka i idzie spac dalej...
Ojjj biedne te dzieciaczki i ich brzuszki...
 
Katla maj tez super :) ja mialam byc kwietniowka a jestem marcowka ;)

A moja postekala i spi :O
Hurra!! Ja wszystko ogarnelam i tez sie klade. Ciekawe o ktorej obudzi sie na zarelko :)
 
reklama
Do góry