reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Anulka witaj w klubie. Mój co 1.5 godz je bo mu się nie chce raz a porządnie!!! A ja się z bólu zwijam bo taka pijawka!!!

Shamrota o matko.... Co za.... Szkoda słów... Podziwiam że masz w sobie optymizm... Będzie dobrze :*

O 9 mam położna...
Na 7 miałam iść do lekarza ale nie dałam rady :/
 
reklama
U nas noc masakra, mała chyba bolał brzuch bo co chwilkę się budziła z placzem, była strasznie nerwowa, nawet przy cycku trudno jej się było uspokoić:( mąż właśnie pojechał do apteki po delicol i esputicon - zobaczymy, może podziala
 
Dzien dobry
Nocka slaba ale nie wiaze tego z curry tylko z zarlocznoscia mojego dziecia
obudzila sie na jedzonko o 1 dostala cycka ale odlozona do lozeczka po 5 min sie obudzila bo jej sie odbilo jeszcze wiec myslalam ze jak nie spi to dostanie drugiego cycka to moze dluzej pospi :/ no i tak jadla w sumie cala godzine , wzielam ja pozniej na pol lezaco/ na pol pionowo polozylam na swoim brzuchu zeby odbila i .............obudzilam sie po 3 z mala w tej samej pozycji a ja z bolaca skrecana szyja
odlozylam mocno spiace dziecie do lozeczka a ona znowu po 5 min oczy jak 5 zl :// no to sobie mysle ze minelo 2 godz od ostatniego karmienia to znowu cyckiem ja uspie , znowu zjadla z 2 cycow i znowu odlozona do lozeczka sie obudzila bo czkawki dostala bo znowu jej sie odbilo
opadla z sil oddalam mala mezowi :/
obudzila sie o6,30 z wielkim krzykiem na jedzenie zjadla i kolejny raz odlozona do lozeczka sie obudzila po chwili - no masakra jakas nie spi do tej pory , znowu ma czkawke bo jej sie odbilo ale gapi sie na zabawki a ja ledwo na oczy widze :(
zaraz znowu bedzie jedzenie znowu usnie przy cycku i znowu cos czuje ze sie obudzi jak ja odloze :(
 
U nas nocki zaczynają się powoli normowac i gdyby nie to że mały na zawsze w nocy/nad ranem wzdęcia to by były super...ale czekam na SabSa i mam nadzieje że skończą się jego problemy...

Sharmota po Twojej wypowiedzi widać jaka jesteś dzielna !:o facet dupek i na Was nie zasługuje...
Na szczęście masz malutka która zawsze pocieszy :)
I ja jestem za Anastazja :)
 
Anulka mój też do 7:D najgorsze że je wg mnie za mało, z 1 cycka teraz tylko:/ a drugi pęka... Już nie wiem co robić ściągać czy czekać na niego, bo przerwy po 1 cycki krótsze dużo :/

Muminek nasza noc to noc pierda.. Mały rozwalił system odglosami..

No to mój ryczy :/ pewnie znowu zarlo bo jadł 30 min temu:/
 
Sharmota, co za dupek!!! Dasz sobie radę bez niego, ale o alimenty załóż mu sprawę.

Karina, mam nadzieję, że antybiotyk zadziała, a te badania na ilość leków we krwi kiedy?
Kubuś super :-)

Współczuję Wam tych nocek, u mnie znów spokój od 23.30 do 6 rano :-) i teraz po śniadanku ładnie śpi w łóżeczku :-)
A ja już dostałam okres :-(
 
Hejka u nas nocka ciekawa :-D malutka jadła o 1.30 i 5 a od 4 cos sie budziła. Viki tez sie przebudziła z 3 razy, musiałam wstawać jej smoka dawac. Rano nie wiedziałam kogo najpierw karmić/przewijać hehe.

Karina to nieciekawie...ja to sie najbardziej boje, ze kogoś dupne...

Malutka powoli załapuje ten smoczek Calma ale wczoraj to byłam zła bo myslalam, ze znowu kasa w dupe..
 
reklama
Do góry