reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Szaj no widzisz u mnie tez jakos ciezko mi Mala dostawic inaczej niz na lezaco z kolei, wiec karmienie gdzies na lawce tez nie dla mnie
Staniki do karmienia mam tylko dwa narazie, ale zastanawiam sie czy jeszcze jakiegos lepszego sobie nie dokupic wlasnie na allegro
Aaa ja tez chcialam sprobowac Malej Linkin Park puscic, pod koniec ciazy mialam najscie na nich i caly wieczor tylko tego sluchalam i ciekawa jestem czy Mala by skojarzyla ;)

Kuklaki i nic Malej nie bylo jak tak czekoaldki jadlas?? mnie korca takie rzeczy... i kakao ale sie boje troche przy karmieniu jeszcze

Sharmota, masakra facet to jednak swinia... brak slow na takie zachowanie... co do imienia to mi sie bardziej podoba Anastazja :)
 
Sharmota przykro mi bardzo że z takim maleństwem już tyle przykrości macie :* ale wszystko się ułoży i będziecie szczęśliwe

Ja jem czekolade kakao i nic małemu nie jest jedynie jabłek nie mogę w żadnej postaci

Babydust jak tam malutka po pikantnym carry?? Wszystko ok ?

Dobra idę dalej soać bo karmienie zaliczone i kupa też :)
 
Oltoma co do siniaka to napewno od wewnętrznej rany , bo mnie boli i bardzo wrażliwe jest ..- ale siniaka nie mam.

Natasza współczuje bólu i gorączki :( mam nadzieje ze szybko sie polepszy [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ zdrówka


Lei no nieraz taki dzien sie zdarza .. , ja wtedy jak wracałam od gina jak w ciazy jeszcze bylam tez przy wyparkowywaniu dotklam drugiego auta ( nic nie było) i co albo zapłacę 550€ albo mi procenty wskoczą z 40 na 70 :( , wole zapłacić ... Ale wkurzyć sie mozna ...
Super ze z bioderkami dobrze [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

Asiorek no ćwiczyć raczej nie mozna .. Moja rana z zewnątrz tez dobrze wyglada , ale ta wewnątrz ciągnie/ boli jeszcze ... Zawsze po tym jak wiecej sprzatam czy zakupy nosze ...
10 tygodni minimum ... Ale wydaje mi sie ze wiecej ..

Sharmota to współczuje :( co za kawał h .. ja ...
Bedzie dobrze :)

A moja Emily na antybiotykach .. Lekarz woli nie ryzykować zapalenia płuc .. Jest cała zaflegmiona ( nie umie odkasłać) ...

Kubus z oczkiem juz dobrze :)
Jedyne co to z odbekaniem mu ciezko .. Te głębinowe go męczą zawsze ...


Mama dawaj Mlekoooo [emoji23][emoji23][emoji23]


ImageUploadedByForum BabyBoom1430268032.100577.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1430268032.100577.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1430268032.100577.jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 65
My się właśnie nakarmilysmy i spadamy spać :p. Kolejne budzenie pewnie kolo 6-7 rano :-).

Tym razem kolysanke sponsorowal Robbie Williams, ma dziewczyna gust muzyczny :-)
 
Moja dzisiaj wstaje co 2 Godz :banghead::banghead: + mega kupa o 1, która oczywiście musiała ja na maxa wybudzic to dodatkowo godzina kolysania. jeszcze od wczoraj mnie rana boli. Za dużo ja kiedyś nosiłam w foteliku.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry