reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Sataga, 19.03 cc miałam. Wprawdzie pytałam moją gin na kontroli, kiedy się spodziewać, to mówiła, że jak nie karmię, to tak 4-6 tygodni, ale liczyłam na dłuższą przerwę...
 
reklama
Milia ja mimo wylacznego karmienia piersia (nigdy rzadnego dziecka nie dokarmilam mm ani razu) dostawalam okres jak w zegarku po 6 tyg od porodu :( ciekawe jak bedzie teraz z tym moim cycolinkiem
 
Noc budzenie co godzine-1.5 masakra :/ ja się chyba nigdy nie wyspie juz :(

Teraz zasypia przy cycu ale co się odsuwam to się budzi.

Sharmota jeny co za pajac! Strasznie wspolczuje ,trzymajcie się. AAA no i Anastazja!!! Chciałam Marcysie Anastazja nazwać ale Arek się nie zgodzil
 
Hej!


sharmota – przykro mi. Będzie ch... żałował jeszcze! Ale jak dziewczyny piszą – nie odpuść alimentów! I pozostaje mieć nadzieję, że jakiegoś syfa załapał;-) Co do imienia – jak dla mnie Anastazja ;-)

Karina – trzymajcie się, niech Wam choróbska odpuszczą!
natasza – dla ciebie też zdrówka!
Anulka, Doliores, Myla – mój tez co 1,5-2 godz
muminek – biedne Maleństwo, a Ty z nią:no:

babydust – mam nadzieję, że uda Ci się odespać
milia – a było tak pięknie bez okresu! Mnie mama przed 1. ciążą pocieszała, że po urodzeniu okresy znacznie mniej bolesne, ale na razie się nie sprawdziło. Zobaczymy, może po 2 się sprawdzi


ja dziś w nocy znowu apap – ból głowy nie odpuszczał, pulsowanie za lewym okiem, myślałam, że zejdę! :no:

Martwię się też trochę, bo położna stwierdziła, że Mały za żółty jest nadal, jutro kończy 4 tyg i żółtaczka powinna już zejść. Na 15.45 idziemy do lekarza.
Jeszcze pytanko – jak szczepicie? Ja chciałam 5 w 1 + rota. Córki nie szczepiłam na rota, ale właśnie ze względu na nią i jej przedszkole chciałam Wojtusia zaszczepić, ale teraz już sama nie wiem. Pakować tyle tego w to malutkie ciałko?:eek:

Miłego dnia :-)
 
Sharmota masakra;/ wspolczuje. Co za dupek. I jak szybko to odkrylas. Dacie rade we dwie!!! Oba imiona piekne nie potrafie wybrac ale ja chyba bardziej pod Amande sie sklamiam.

Mila ja to jakbym miala ciagle minal prawie miesiac a ja ciagle sie oczyszczam:/

Ja w ciazy cofajac przytaranilam facetowi w blotnik. Na szczescie bylam starym samochodem a jego jeszcze gorszy wiec nie wiedzielismy nawet gdzie szukac;)

Matko co za pogoda:/ leje wieje i ok 3 stopni:/ nawet nie chce sie na spacer. Bylismy 10 min zaprowadzic starszego do przedszkola i chyba na tyle dzis. Nie chce mi sie D ruszac.

Dotarly i do nas kropelki Sab.A w aptece dali mojej sis na kolke jakies czopki i podbno lepsze niz sab. Przyjachala na tydzien wiec musze codziennie miec chalupke chlopakow i siebie tip top:) . Chlopaki obdarowane jeden zabawkami drugi ciuszkami takimi na pozniej. Sliczne te ciuszki ale ceny powalaja. Niewiem czy to za firme niemiecka sie placi czy tam takie ceny.

A co do jedzenia to ja w szpitalu i domu przez 3 tyg jadlam duzo nabialu. I po 3 tyg masakrycznie dziubek nam zsypalo:/. Podchodzi pod skaze. Choc juz i AZS brala doktor pod uwage. Ograniczylam mleko itp i lepiej. Teraz ciemieniucha i to na brwiach i miedzy :/. Podobno na poczatku kobieta ma jakies przeciwciała i dlatego nic dziecko nie uczula a po dwóch trzech tygodniach wychodzi.

Ja szczepie 6w1 . A ponad podstawowe to nie wiem jeszcze.
 
Ostatnia edycja:
I po wizycie, jestem w szoku
W tydzień przybrał 400 gr!!! I to na cycku a ja chciałam rezygnować bo nic nie leci!!! :o

Hubi waży 3580 :)

Aneczka może niech sprawdza mu poziom bilirubiny? Ja będę szczepic chyba 5w1 albo 6w1 + pneumokoki,
 
Doli, no właśnie lekarz ma obejrzeć i ewentualnie zleci badania. a jak wyjdzie za dużo, to co? do szpitala pod lampy czy są inne sposoby? schodzi mu ta żółtaczka, ale widocznie za wolno...
 
aneczka my też mamy jeszcze żółtaczke, położna mówi że jest poświata i po naciśnięciu na skórze jest przez chwile żółty, ale u nas to spada z tyg na tydzien jest mniej bo 2 tyg temu miał aż białka oczu żółte a dzis już nie.. żółtaczka schodzi od stóp w gorę, na koncu na buzi
trzeba dawać dziecku cześciej jeść bo to wypłukuje to, no i dzieci karmione piersią mają dłużej do ok miesiąca czasu
co do szpitala to nie wiem, pewnie zależy od poziomu i czy nie wzrasta bo taka żołtaczka która wychodzi poźniej jest gorsza od tej która się utrzymuje od początku
ale nie martw się lekarz zobaczy i powie co i jak, może będa badania z krwi i obserwacje
 
reklama
Do góry