reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Lei dobrze ze lepiej z bioderkami.

Ja ostatnio jadlam czekolade, a w szpitalu tez takie duze czekoladowe cukierki a w ostatni dzien w szpitalu przyniesli mi krem kakaowy d zjedzenia.
 
reklama
Natasza karm przy goraczce tez malutkiemu nic nie grozi a ty sie kuruj zeby szybko przeszlo

no fakt czas zapierdziela
ja pamietam starsza corcie jak sie urodzila jakby to bylo kilka dni temu a ona juz 10 lat zaraz bedzie miala :/ a mlodsza zaraz przestanie byc noworodkiem :/
 
Tez słyszałam, żeby przy przeziębieniu karmić jak najbardziej :-).

Dziewczyny, podziwiam Was, że jesteście w stanie kp poza domem - ja sobie tego nie wyobrażam...Mała nie zawsze umie się dostawic, właściwie udaje nam się to tylko w pozycji spod pachy. Może jestem jakaś ograniczona, ale żadna inna pozycja mi nie podchodzi, nie potrafię dobrze dziecka ułożyć. Nie pomaga też kształt piersi - rozbiegaja się w przeciwnych kierunkach wiec ciężko w ogóle karmić w pozycji klasycznej. Chciałabym zacząć wychodzić na dłużej z domu, ale no nie dam rady nosić ze sobą sterty poduszek, żeby na ławce sobie rozłożyć i karmić spod pachy...:-(

W dodatku nie mogę znaleźć na siebie stanika do karmienia na allegro, a nie chcę kupić bubla. Do dupy to wszystko...W dodatku schizuje, co zrobię w wypadku bezdechu u małej, czy będę w stanie jej pomóc itd :-(
 
Laseczki, kiedy można zacząć ćwiczyć po cc? Cięcie jest tak nisko, że mięśnie brzucha nie są ruszone. Rana z zewnątrz wygląda dobrze. Nie mam pojęcia jak, to w środku się goi i ile może trwać.
 
Dzięki dziewczyny za rady !!
Babydust wziełam sobie Twoje słowa do serca i teraz pije jak szalona :) chociaż czasem już mam dość to mówię sobie że to dla dobra Adasia :) od wczoraj nawet poję herbatkę laktacyjną :)

Szaj my przez pierwszy tydzień też karmiliśmy się tylko z pod pachy inna nie wchodziła w grę..ale ja się nie poddawałam i co jakiś czas próbowałam klasycznie i zaskoczył i teraz to dominująca pozycja
Natomiast na leżąco coś nie możemy się zgrać i wsumie tylko raz nam się udało. Więc może próbuj na spokojnie tylko nie jak mała jest bardzo głodna bo będzie nerwowa

Asiorek mięśnie brzucha z zewnątrz nie ruszone ale w środku już tak.
Mi się wydaje że 8 tyg to minimum..
 
Cześć wszystkim Wam Kochane :-)
Dopiero dziś po długiej przerwie (niestety ) zagladam. Nie dam rady doczytac co i jak.

Ktoś jeszcze jest z brzuszkiem w ogóle?.. :-)
Gratulacje z całego serducha wszystkim nowym mamusiom i mam nadzieję ze maluszki zdrowe i usmiechniete. :-)

Moja piękność grzeczna i jak na razie zero problemów z czymkolwiek.
Jednak będziemy same od jutra, wyprowadzany się bo skurczybyk ( ojciec małej) zdradził mnie z inną dzień przed porodem.. Jestem trochę myślami gdzie indziej a i przeprowadzkę trzeba zorganizować ale będę się starać nie zaniedbać forum:-) tyle mi pomoglyscie dobrymi radami ze wstyd byłoby :-) heh.

Buziaczki ode mnie i od bobaska mego. Spokojnej nocki:-)

Jutro jade zarejestrować maluszka.
Anastazja czy Amanda. Które imię Wam się bardziej podoba? Postanowilam sama wybrac imie. Ten padalec chcial Jasmina ale po tym co nam zrobil moze zapomniec. A ja Zdecydować się nie mogę.. :-)
 
Sharmota, Anastazja jest cudowne! Współczuję serdecznie sytuacji, ale wiesz jedno, ten facet to plant jakich mało. Jeszcze będzie żałował, ale wtedy będzie juz za późno. Poradźcie sobie razem, trzymam kciuki!

Natasza, dzięki za dobre słowo :-). Będziemy próbować jak wrócę do domu bo na razie jestem u rodziców na zeslaniu ;-).

Królewna usnela słuchając Linkin Park, moja krew, powinnam chyba zabrać ją ze sobą na koncert w sierpniu :p
 
reklama
Sharmota :szok:no bardzo mi przykro ze ciebie to spotkalo :( echh te chlopy bezmozgie :( masakra
Badzcie dzielne i trzymajcie sie :)

No mi zdecydowanie Amanda bardziej sie podoba :)


MYla a myslisz ze to brzuszek ? nasza dzisiaj tez cos zasnac mocno nie moze :( co chwila sie wybudza
dobrze ze malz pilnuje zeby sie nie wybudzila :)

a co do pozycji to ja nigdy nie karmilam spod pachy ;) tylko klasycznie albo na lezaco :) ewentualnie na zwisajaco :-D czyli w nocy jak nie mam sil jej trzymac to pochylam sie nad mala gdy ona lezy mi na kolanach haha ale to akt desperacji bo pozniej kregoslup lupie ;)
 
Do góry