reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

mnie tez na slodkie ciagnie
juz nie raz skusilam sie na czarna czekolade a do tego dzisiaj zorbilam na obiad pikantne curry
ciekawe jak mala to przezyje ;)
na wszelki wypadek mala przed jedzeniem dostala kropelki :-D
 
reklama
Ja już po wizycie :) Muszę uzbroić się w cierpliwość i czekać. W czwartek mam przyjść na usg i ktg a jak do poniedziałku nic się nie będzie działo mam się zgłosić do szpitala.
Mam nadzieję, że szybko do Was dołącze i w końcu się rozpakuje :)
 
Natasza, zdrówka, mam nadzieję, że to nic poważnego.

U mnie dziś cały dzień znowu spokojny, tylko w połowie ćwiczeń zaczyna się płacz, bo już ma dosyć, ale potem dostaje mleczko i jest szczęśliwa :)

Muminek, dobrze, że jednak nie rok...
 
Natasza zdrowka !:* kuruj się :)

Katla zanim się obejrzysz to juz będziesz z maluszkiem :) ja dopiero co narzekałam że nic się nie dzieje i zero porodu a tu juz mały 10dni ma i nie wiem kiedy to zlecialo :)


A u nas burza <3
 
Hej. A my jesteśmy na wsi i jakoś tak czasu nie mamy :) młodej wreszcie wczoraj kikut odpadł :D współczuję wam tego ulewania... nam na szczęście (odpukać) się nie zdarza. Musze znowu mleko nockami odciągać bo mój leniuszek ledwo z jednej w nocy zjada a w dzień marudzi, że jej mało. Dzisiaj pół dnia na mnie wisiała aż wreszcie dostała mm zjadła ledwo 30 ml i śpi już 2 godziny. Starszy też mi właśnie padł. Nawet nie umyty...
 
Czas strasznie szybko leci !! Adaś dziś skończył 4 tyg :)

Mam pytanie..jak to jest z kp przy przeziębieniu czy gorączce??

Sataga super na wsi:) też bym się gdzieś wybrała a z drugiej strony jak to przeanalizuje i już nigdzie nie chce się ruszać ;)
 
z tego co się orientuje to przy gorączce i przeziębieniu normalnie się karmi. Dziecko przy okazji dostaje przeciwciała więc raczej same plusy.
Poza tym mnie ostatnio cycki tak załatwiły, że 39 stopni miałam :D Nie wiem czy kiedykolwiek wcześniej miałam taką gorączkę.
 
U nas szaleństwo. Od rana nic mi sie nie udawało, dostałam mandat, zahaczyłam o drzewo parkując, zmokłam biegnąc do lekarza, czekałam 1,5h na usg bioderek, zrobiłam awanturę z mloda przy cycu, pojechałam odebrać akt urodzenia, nie miałam drobnych na parking, okazało sie, ze nie zrobili aktu bo zabrakło jednego dokumentu, w czwartek musze donieść..

Z bioderkiem juz lepiej, babka była w szoku albo chciała mnie zmotywować bo tak mnie chwaliła, ze o mało nie pęklam! Za 4 tyg kontrola i prawdopodobnie koniec noszenia szyny!!

Starsza juz wróciła i jestem taka szczęśliwa nie moge sie nia nacieszyć!!! Urosła niesamowicie!!

Nie wiem jak ogolnie wszystko ogarnę. Jutro na 11 mam laryngologa z Viki, tesciowa znowu zasmarkana...
 
reklama
Katla no już czas najwyższy ;) zaraz koniec kwietnia :) a tak serio to ani się obejrzysz i będzie maluszek na świecie ;)

Natasza zdrowka ;)
Ja też słyszałam ze przy przeziębieniu normalnie się karmi i ze dzięki temu dziecko dostaje przeciwciała

Lei współczuję jakiś pechowy dzień ci się trafił...

Mala cały dzień tylko krótkie drzemki... Mam nadzieję ze na noc jej wszystko wróci do nprmy
 
Do góry