reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
W koncu weszlam na laptopa i moge napisac i mi posta nie zje (mam nadzieje)


Pat moja tez nieraz tak z cisnieniem ulewa, czoraj to caly dzien ulewala, uswinila ciuchy, lozeczko, nasze lozko i nie wiem co jeszcze, masakra. Nieraz je i nie zdaze jak skonczy ja dzwignoc zeby sie beklo a ta juz uleje, moze za lapczywie je albo co. Uleje jej sie a ta znowu cycka szuka:szok: A i tez klade tylko na boku bo sie boje na pleckach ze nie bede patrzec i jej sie uleje.



Korzystaj z chwilowego wolnego :))

Jezu jak mnie bolą te plecy ;( masakra..oddychać się nie da..leżeć się nie da i siedzenie sprawia problem bo oddychać ciężko..już nie wspomne o kaszlnięciu czy kichaniu :-/ byłam wczoraj u lekarza i powuedziała że przy kp dużego pola manewru nie ma :( więc paracetamol,plaster z apapu i maść..a to guzik pomaga a ból promieniuje na całą lewą stronę..

Natasza wspolczuje bolu plecow. Jak karmisz to sie opieraj.


moja tez tak potrafi sie przeciagac nie puszczajac cycka - boliiiii
no i przez to ze tak czesto je to znowu mnie sutki bola :( takie zmasakrowane :(

a i dziewczyny jak wam dziecko sie zachlysnie czy zadlawi albo bedzie plakac tak ze nie bedzie w stanie powietrza nabrac to jest na to bardzo prosty sposob :) wystarczy dmuchnac dziecku w buzie i od razu lapie powietrze :) sprawdzcie :) na mojej trojeczce wyprobowane :) niezawodne :)

Myla kurcze wspolczuje tych placzow malutkiej

Chcialam napisac przedwczoraj i mi posta wcielo. Mnie mala zmasakrowala sutki w pierwsze 3 dni bo nie umialam przystawiac, okazalo sie ze inne dziewczyny tez i nam takie mini szkolenie zrobili jak karmic. Jesli dziecko sie zle przystawi to one nie ciagnie dobrze w skutek czego sie nie najada i sutki sa poranione. Trzeba tak jak ktoras napisala poczekac az dziecko szeroko otworzy buzie i wtedy przycisnac do piersi tak stanowczo, jesli zlapie zle i ciagnie to odstawic wsadzajac palec miedzy sutka a usta bo inaczej meduza sie nie odessie.



ja juz po wizycie u lekarza, wszystko się goi, na razie wygląda dobrze:) dr wyciągnął mi jeden szew bo mnie doprowadzal do rozpaczy! no i niestety nadal musze mieć dietę polplynna:( normalnie wyć mi się chce za bułą jakąś! ale za to Lila na spacerku grzeczna, teraz ładnie ssie i pewnie znowu zaśnie. odpukać laktacje mi się trochę ustabilizowala i mała chyba nie jest glodna:) ale jeszcze przedwczoraj była z tym masakra - ona głodna wyła a ja razem z nią z bezsilności. . ale na szczęście zostało mi trochę samozaparcia i teraz jest ok:)

Wspolczuje tej diety kochana ale to chyba dla twojego dobra.

Oltoma lepiej zeby ci to lekarz obejrzal, zadzwon i powiedz co i jak to ci powie czy to trzeba zobaczy czy to normalne
Ja teraz zajzalam na ciecie i nie mam siniaka
 
Ja tez czesto jak Mala zasnie to chodze i sprzatam, zmywam itp a wieczorem jak spac pojdzie to tez sie nie zawsze klad tylko jeszcze prasuje np


Doli ja sie rogalikami zajadam od niedzieli ;) upieklismy z moim, takie buleczki i rogaliki z dzemem z czarnej porz. pycha :-)

Moja to dzis przez poranne ulanie (porzadne...) to teraz sie budzi co godz dwie i jesc, masakra jak nigdy
 
A ja mam temperaturę 38 stopni i czuje się jakby mnie ktoś przez imadło przepuścił..wyć mi się chce ostatkiem sił dostawiam Adasia do cycka..zawsze jakieś ***** musi się przyplątać:-/ ;(
 
Oltoma to z waga masz jak ja

Muminek wspolczuje ci strasznie tych ran

U mnie narasie spokój. Nieqiem czy to zasługa boboticu czy po prostu ale nie jest źle. Tfu tfu

Biszkopty tez zajadam n potęgę i herbatniki i krowki ostatnio a nie wiem czy mogę :/

Natasza :( wapolczuje . kuruj się

Jak tam muzyka Aylin? Działa?
 
dzięki za wsparcie dziewczyny. . moja dieta pewnie potrwa do końca pologu- musze się dobrze wygoic i nie dopuścić do zaparcia bo wtedy wszystko może puścić. to i tak nie najgorzej bo jeszcze miesiąc a w szpitalu polozna powiedziała ze taka lekka dietę powinnam trzymać rok czasu :banghead::banghead::banghead::banghead: masakra
ale nic to, dam radę- kiedyś przez 5 lat byłam na ścislej diecie trzustkowej- czerstwy biały chleb, chuda wedlina, setek biały, gotowane mięso i warzywa. . blee powiedziałam sobie wtedy ze juz nigdy nie będę na diecie, a tu masz babo placek:)
moje dziecko spi a ja pomalowalam sobie paznokcie i co? i oczywiście chce mi się siku, jak ja teraz gacie na tylek naciagne?
 
Ostatnia edycja:
Natasza weź sobie coś w sumie nie wiem co można:( może położna ci doradzi???

Myla a czemu nie możesz? Ja dziś pierogi z truskawkami.. I karmelowa cukierki z milki codziennie...

Muminek rok??? To cię pocieszyła :/ pazury i siku haha nie odlaczny duet
 
reklama
Do góry